Yakıt Sektöründe kısa süre içerisinde kendine yer bulan 2A Mühendislik; kendi ürettiği ekipman ve ürünlerle müşterilerine unutulmaz bir memnuniyet sağlayan ve 1995 yılından beri aktif hizmet veren köklü bir kuruluştur. LPG (Likit Petrol Gazı) ve CNG (Sıkıştırılmış Doğal Gaz) Mühendisliğinde ülkemizde lider firmalardan birisi olan 2A Mühendislik, “Kaliteyi Zaman Belirler” sloganıyla günümüzde faaliyet göstermektedir. 

Bir problem olduğunda hemen danışabileceğiniz müşteri hizmetleriyle beraber müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak gören bu kuruluş, ürettiği ürünlerin çevre dostu ürünler olmasından dolayı da ayrı bir öneme sahiptir. Kendilerine has anlayışlarıyla 2025 yılına kadar LPG ve CNG kullanan araç sektöründe dünya markası olmayı hedefleyen bu şirket, çalışanları için iş güvenliği ve işçi haklarına da aşırı önem vermektedir. 2A Mühendislik her zaman daha da ileriye gidip yapılan hizmeti kusursuzlaştırmayı hedefleyerek hizmet kalitesini ve ürünlerini sürekli olarak iyileştirmektedir. 

2A LPG Dispenser Avantajları Nelerdir?

2A Mühendislik tarafından titizlikle ve LEGO mantığı şeklinde üretilen LPG dispenser modelleri, sonradan eklemeli olmalarının yanı sıra çerisinde bulunan LPG D-dispenser sayacının kendi kendini temizleme özelliğiyle de büyük kolaylık sağlar. Dispenserlerin LEGO mantığı ile üretilmesinden dolayı arızalanan parçalar düşük maliyetle ve az iş gücüyle kolayca değiştirilebilmektedir. Dispenser çalışma prensibi ise şu şekildedir: LPG dispenserin içerisinde bulunan sayaç LPG’yi sıvı halde dispenser aracılığıyla kullanılacak olan aracın yakıt deposuna sabit hacimde aktarırken üzerindeki LCD ekran üzerinden aktarılan yakıtları ve tutarı gibi değerleri gösterir. 

2A Kalitesinde Vakum Pompaları

Vakum pompaları 1650 yılında sanayi devriminin de etkisiyle beraber ilk kez Otto von Guericke tarafından icat edilen ve günümüzde sanayi sektöründe çokça kullanılmakta olan cihazlardır. Vakum pompalarının çalışma prensibi kapalı birimde biriken gaz molekülllerini kullanılan sistemden ayırmaktır ve bu sayede kullanılan cihazda oluşabilecek arızaları minimuma indirmeyi hedeflemektedir. 2A Mühendislik ise ülkemizde İtalyan Menşeli “Pompetravaini” marka vakum pompalarının distribütörlüğünü yapmakta ve kaliteye son derece önem vermesinin yanı sıra müşterilerinin de memnuniyetini öncelik olarak belirlemektedir. 

Türkiye'nin Gözde Tatil Bölgelerinden: Çeşme Türkiye'nin Gözde Tatil Bölgelerinden: Çeşme