alexa

banner912

banner995

banner766

banner994

Davutoğlu'nun partisi ilk seçim heyecanını Afyon'da yaşayacak

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Afyonkarahisar'ın Güney beldesindeki seçimin, parti olarak katılacakları ilk seçim olacağını söyledi.

Afyon 03.06.2021, 13:44 ABONE OL: google news
Davutoğlu'nun partisi ilk seçim heyecanını Afyon'da yaşayacak

Afyonkarahisar'a bir dizi temaslarda bulunmak için gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, kentteki bir otelde basın toplantısı düzenledi. Burada konuşan Ahmet Davutoğlu, Güney beldesindeki seçimin parti olarak katılacakları ilk seçim olacağını belirtti. Davutoğlu, "Tabii biz siyasete girerken şunu söylemiştik; arkadaşlarımıza öfke değil muhabbet, nefret değil sevgi dilini kullanacağız, nezaket dilini kullanacağız. Şu ana kadar da Gelecek Partisi'nin herhangi bir yetkilisinin ağzından ne Afyon'da ne de Türkiye'nin herhangi bir yerinde olumsuz bir ifade çıkmamıştır” dedi.

MİLLETİMİZ GÜNEY BELDESİNDEKİ SEÇİMİ İZLİYOR'

Adayları Osman Aydepe'nin Güney beldesindeki seçimi kazanması halinde herkese nezaket göstereceğini ifade eden Davutoğlu, "Evet ben eski başbakan olarak geldim, Afyon'un eniştesi olarak geldim. Buradan da Güney beldesindeki arkadaşlara seslenmek istiyorum. Milletimiz Güney beldesindeki seçimi izliyor, takip ediyor. Asla bu seçim Netanyahu ile ilgili bir seçim değil. Bu seçim Güney beldesine hizmet etme yarışıdır. Evet, Güney beldesinde şu veya bu siyaset tercihli arkadaşlarımız bulunabilirler. Biz seçimi kazanırsak inşallah da kazanacağız, bilinsin ki bizim belediye başkan adayımız Osman Bey'den herkes nezaket görecek" diye konuştu.

CHP SEÇİM BÜROSUNA ZİYARET

Ahmet Davutoğlu basın mensuplarına yaptığı konuşma sonunda soruları cevapladı. Toplantının ardından Davutoğlu, Güney beldesine gelerek burada pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti. Esnaftan alışveriş yapan Davutoğlu, sonrasında da kısa bir miting yaptı. Davutoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un da geldiği Güney beldesindeki CHP seçim bürosunu ziyaret etti. CHP Milletvekili Burcu Köksal'ın da bulunduğu ziyaret kısa sürdü. Ahmet Davutoğlu, programının ardından İscehisar ilçesine geçerek, temaslarını sürdürdü.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 17 Ocak 2022
İmsak 06:42
Güneş 08:10
Öğle 13:13
İkindi 15:44
Akşam 18:06
Yatsı 19:29

Gelişmelerden Haberdar Olun

@