Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Sivrihisar Belediye Başkanı Habil Dökmeci, Sivrihisar Belediyesi Meclis Üyelerini ve CHP Sivrihisar İlçe Yönetimini makamında ağırladı. 

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde vatandaşın teveccühü ile yeniden Başkanlığa seçilen Başkan Ataç’ı tebrik eden Dökmeci, “Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç’ın Türkiye’ye örnek birçok çalışması var. Bizler de başkanımızın 20 yıllık tecrübesini örnek alarak çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Başkanımıza yeni dönemde yapılacak projelerde başarılar diliyoruz” dedi. 

Eskişehir’de kötü hava koşullarından zarar gören bölgeler onarılıyor Eskişehir’de kötü hava koşullarından zarar gören bölgeler onarılıyor

“CHP’li bir başkan hizmet edecek”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ataç, “Sivrihisar benim baba ocağım. 74 yıl aradan sonra Sivrihisar’a CHP’li bir başkan hizmet edecek. Ben ve ekibim deneyimlerimizi dileyen tüm belediyelerle paylaşmaya hazırız. Başkanlığa seçilen Habil Dökmeci’yi tebrik ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.