Anadolu Üniversitesi'nden önemli karar: Yaz okulu...

Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde yaz okulu için önemli bir karar alındı. Üniversite yönetimi acil gündem çağrısı ile toplandı...

Eğitim 09.07.2020 - 15:10 09.07.2020 - 15:10

Öğrencilerden gelen yoğun talep üzerine Anadolu Üniversitesi'nde yaz okulunun açılmasına karar verildi. Karar Anadolu Üniversitesi'nin resmi kanallarından duyuruldu. 

Kararda "Sevgili Açıköğretim Sistemi öğrencileri; Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, öğrencilerimizden gelen yoğun talep üzerine, 2019-2020 eğitim öğretim yılında, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri'nde Yaz Okulu yerine 'Üç Ders Sınavı' uygulanması yönünde alınan kararı yeniden değerlendirmek üzere, Üniversite Yönetim Kurulu'nu acil gündem ile toplantıya çağırmıştır. Bu doğrultuda 8 Temmuz 2020 tarihinde toplanan Üniversite Yönetim Kurulu 'Yaz Okulu' açılmasına karar vermiştir. 'Yaz Okulu' sınavları, Eylül ayında pandemi şartlarının elvermesi halinde yüz yüze, aksi takdirde çevrimiçi olarak yapılacaktır. 'Yaz Okulu' başvuru takvimi Üniversitemiz web sitesi üzerinden duyurulacaktır. Tüm öğrencilerimize sağlıklı günler ve sınavlarında başarılar dileriz" denildi. 

Yorumlar
Anket Tümü

Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?

Ankete Katıl
Yükleniyor...
0
.
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
alexa