TRAMVAYLA BELEDİYE OTOBÜSÜ ÇARPIŞTI

Eskişehir’de bir belediye otobüsü ile tramvay çarpıştı. Tramvay seferlerinin bir süre aksadığı kazada maddi hasar meydana geldi.

TRAMVAYLA BELEDİYE OTOBÜSÜ ÇARPIŞTI

Alınan bilgiye göre kaza; Atatük Bulvarı ile Dr. Sadık Ahmet Bulvarının kesiştiği noktada yaşandı. Atatürk Bulvarı durağından Osmangazi yönüne kalkış yapan tramvay, bu sırada bulvar yönüne dönmek için raylardan geçmeye çalışan 26 BN 808 plakalı belediye otobüsüne yandan çarptı. Kazada yaralanan olmazken, tramvay ve otobüste maddi hasar meydana geldi. 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 21:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nebil Köken
Nebil Köken - 2 ay Önce

Yine haklı çıktım.
Estram düşük kapasitelidir ve Tramvay hatlarının döşenmesinde büyük hatalar vardır, en azından Atatürk Bulvarı (Eski adıyla Hasan Polatkan Bulvarı) gibi ana arterlerde hemzemin geçit değil, "Dal/Çık veya Üst'ten aşırmalı) geçitler yapılarak şehir trafiği rahatlatılmalıydı demiştim ta başından beri. Ve bu sayede böyle kazalar da önlenirdi değil mi?

Hüseyin Saçlık
Hüseyin Saçlık - 2 ay Önce

O halk otobüsü değil,Büyükşehir belediyesinin otobüsü ile,büyükşehir belediyesinin tramvayı çarpıştı,yani kısacası halktan yüklü miktarda hasar parası koparak atacaklar,tramvaylardaki araçlara yanan yeşil ışığı kırmızıya döndürenbsistem oldukça daha çok kazalar yaşanır.İçine ettiler trafiğin.

Surucu
Surucu @Hüseyin Saçlık - 2 ay Önce

Kurallara uyarsaniz, kaza yapmazsiniz. Bu herkez icin gecerlidir.

SIRADAKİ HABER