Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, şehrin her noktasında Eskişehirliler ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Ataç son olarak Alpu ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu. Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller’i ziyaret eden Başkan Ataç, ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından CHP İlçe Başkanı Ahmet Demirtaş ve yönetimiyle bir araya geldi. Burada seçim çalışmaları üzerine yapılan görüş alışverişinin ardından Başkan Ataç, Alpu Ziraat Odası Başkanı Hasan Murat Var ile bir araya geldi. Ekim ve üretim üzerine gerçekleşen sohbette Başkan Ataç, üretimin çok önemli olduğuna değinerek üretimin ve üreticinin her zaman desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Alpu’da üreticilere yüzde 50 hibeli destek Alpu’da üreticilere yüzde 50 hibeli destek

“İlçelerimiz bizim için çok önemli”

Ziyaretlerin ardından Başkan Ataç, Alpu’da düzenlenen yağmur ve şükür duasına katıldı. Burada birçok vatandaş ile bir araya gelen Başkan Ataç, “İlçelerimiz, köylerimiz bizim için çok değerli. Üreticilerimiz de zor günlerden geçiyor. O yüzden yağmur ve bereket için yapılan bu etkinlikler çok önemli. Bereket için edilen dualara ortak olduğumuz için mutluyuz. Önümüzdeki sürecin her zamankinden daha bolluk içinde, bereketli olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Başkan Ataç’a ziyaretlerinde CHP Milletvekili Adayları İbrahim Arslan, Abdülkadir Adar ve Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi Metin Gündoğdu eşlik etti.