Başkan Koyuncu, mahallelerin sorunlarına daha hızlı ve etkili bir şekilde çözüm üretmek için başlattığı istişare toplantıları kapsamında teravih namazı sonrası Adaçal Mahalle muhtarı Fuat Akgün ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Toplantıda bir yandan mahalle sakinlerinin talep ve önerileri dinlenirken diğer yandan Emirdağ Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıldı.

Adaçal Mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinleyen Başkan Koyuncu burada yaptığı konuşmada; "5 yıllığına bize verilen emaneti layıkıyla taşımak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Mazeret üretmeden, sorunların hızlı bir şekilde çözümü için ekiplerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. Yaptığımız istişare toplantılarıyla sizlerin görüşlerine kulak vererek hem Emirdağımızı yarınlara taşıyor hem de yapılan hizmetlerin kalitesini yükseltmiş oluyoruz. Biz bu işin, hizmetin sevdalısıyız. Biz hep birlikte, koskocaman, Gurbetin Başkenti Emirdağ'ız." ifadelerini kullanarak katılım sağlayan mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Mahalle sakinleriyle birebir ilgilenen Başkan Koyuncu toplantı sonrasında beraberindeki birim müdürlerine taleplerin karşılanması adına talimatlar verdi.

Yapılan istişare toplantısına Başkan Koyuncu'nun yanı sıra Başkan Yardımcısı Vecdi Yürük, Meclis Üyeleri; Ahmet Köksal, Ceylan Aydoğan, Yüksel Arıkanlı, Adaçal Mahalle muhtarı Fuat Akgün ile mahalle sakinleri katıldı.