Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, geride kalan 3 yılını değerlendirdiği bir mesaj yayımladı.

Emirdağ'da yeni otopark çalışmaları başladı Emirdağ'da yeni otopark çalışmaları başladı

Başkan Koyuncu, Emirdağ Belediyesi resmi internet sitesi www.emirdag.bel.tr’deki köşesinde yayımladığı mesajında girişimci, ilerleyen ve her alanda en önde Emirdağ vurgusuna yer verdi.

Başkan Koyuncu sözlerine şöyle devam etti;

"Bu büyük ve güzel ailenin, şahsıma gösterdiği teveccühü ile " Girişimci, ilerleyen ve her alanda en önde Emirdağ" arzusu ile çıktığımız 5 yıllık yolun hizmetlerle dolu 3. yılını yaşamanın haklı gururu içerisindeyiz.

Sadece bana oy verenlerin değil, çözüm için tüm hemşehrilerimizin dertlerinin odağındayız.  Durmadan, yorulmadan ben ve ekibim tüm enerjimizle çalışıyoruz.

İlk işimiz ilçemizin ihtiyaç duyduğu 56 seçim vaadimizdeki projeleri hızla hayata geçirmek oldu. Yapılmayanları yapmak, Gurbetin Başkentini her alanda parlayan bir yıldız haline getirmek için tüm kamu kuruluşlarımızla birlikte düşünüp, ortak akılla ilçemiz için hizmet vermeye devam ediyoruz.

Görünen ve görünmeyen iki ayrı dünya olan alt ve üst yapı çalışmalarımız ilçemizin farklı noktalarında devam etmektedir.

Sokaklarımızdan parklarımıza, yollarımızdan kaldırımlarımıza ışıl ışıl, tertemiz, güvenli ve huzur içinde yaşayabileceğimiz bir Emirdağ hayalini gerçeğe dönüştürüyoruz.

Olmazsa olmazımız sosyal belediyecilik anlayışımızla bütün hemşehrilerimizin hayatına dokunmaya devam ediyoruz.

Başta çocuklar ve  kadınlar olmak üzere,  tüm kardeşlerimizin kendilerini geliştirmebilmeleri ve eğlenceli vakit geçirmeleri için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz, düzenlemeye de devam edeceğiz. 

Ayrıca imkanlar dahilinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın aldıkları nefes kadar yakınlarındayız.

Festivallerimiz ve etkinliklerimizle birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu canlı tutma gayreti içerisindeyiz.

Tüm bunları yaparken tek ihtiyacım olan desteklerinizi benden esirgemediğiniz için sizlere şükranlarımı sunuyorum.

Emirdağ'ın bir evladı bir hemşehriniz olarak yaptığımız hizmetlerle gönüllerinizde taht kurabilmek en büyük arzumuzdur.

Sevgi ve saygılarımla..."