Eskişehir'de velilerin ilk tercihi: Daha ucuz daha güvenli Eskişehir'de velilerin ilk tercihi: Daha ucuz daha güvenli

Odunpazarı Belediyesi personelinin Kurban Bayramı’nı kutlayan Başkan Kurt, her bayram barış, kardeşlik, dostluk için yan yana gelmeye çalıştıklarını vurguladı. “Hiç değilse yılda iki kez, birbirimizle kucaklaşalım” diyen Başkan Kurt, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: “Bu bayram da bunlardan biri. Uzunca bir tatil oldu. Umarım, dinlenmişsinizdir. Aileniz ve çocuğunuzla mutlu bir yaşam diliyorum. Sağlıklı olun istiyorum.”

Konuşmasında 31 Mart 2024’ye yapılması planlanan Yerel Seçimlere de değinen Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi olarak, bundan sonraki süreçte daha dikkatli olmaları gerektiğini dile getirdi. Başkan Kurt, “Yerel seçime gireceğiz. Tamamen halkla iç içe, yüz yüze kaldığımız bir notada daha dikkatli olalım. Daha çok üretelim, tasarruflu davranalım. Bizim bütün çalışanlarımızın elbette, siyasi tercihleri olacak. Ona kimsenin bir şey deme şansı yok. Ben insanların devlet memuru da olsa, siyaset yapmasından yana düşünce üreten bir kişiyim. Zaten yasak deseler de herkes siyaset yapıyor, yapacak da. Doğru, düzgün yapın. Önümüzdeki süreci doğru planlayalım. Umarım, başarılı bir sonuç elde ederiz. Bu noktada da arkadaşlarımızın çok dikkatli olması gerekiyor. Geçen dönem yanlış bilgiler sızdırdılar. Bilgi sızdıracaksanız bile doğrusunu sızdırın. Desteklediğiniz adaya, Odunpazarı Belediyesi ile ilgili bir dosya veriyorsanız da doğru dosya verin ki yanlış politika yapmasınlar. O nedenle kimse samimiyetten uzaklaşmasın. Tekrar bayramınızı kutluyorum” dedi.  

Bayramlaşma töreninde Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Kemal Azak, Memur Sen Eskişehir Şube Başkanı Fethullah Özsarı yaptıkları konuşmalarda Başkan Kurt’a işçi ve emekçilere verdiği destek için teşekkür ederek, herkesin bayramını kutladı.