Toplantıya, önceki dönem Belediye Başkanı ve Kooperatif Başkanı Özkan Alp, üyeler, üreticiler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Saygı duruşunun ardından gündem maddeleri görüşülmeye başlandı. Seçim sonuçlarının ardından Beylikova Belediye Başkanı Av. Hakan Karabacak bir konuşma yaptı.

Konuşmasında Karabacak, kooperatifin kurucusu ve önceki dönem Belediye ve Kooperatif Başkanı olan merhum Hasan Tezel’e ve yine önceki dönem Belediye ve Kooperatif Başkanı Özkan Alp’e kooperatif için yapmış oldukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Ayrıca, kooperatif ve birliğin üyelere ve üreticilere verdiği süt toplama, silaj paketleme, yem ve kepek temini gibi hizmetlerin artarak devam edeceğini belirtti. Avrupa Birliği IPARD fonundan alınacak hibe desteği ile kooperatife ve birliğe biçerdöver, büyük balya makinesi ve küçük süt entegre tesisi kazandırılacağını ve üyeler için yeni hizmetler sunulacağını vurguladı.

Karabacak’tan ilk icraat: Belediye binasına TC ibaresi eklendi Karabacak’tan ilk icraat: Belediye binasına TC ibaresi eklendi

İyi dilek ve temennilerin ardından seçimli genel kurul toplantısı sonlandırıldı.