alexa

banner912

banner766

'ESKİŞEHİR GİBİ BİR ÖRNEĞİMİZ VAR'

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Eskişehir’in Beylikova ilçesine çeşitli ziyaretlerde bulundu. Beylikova Belediye Başkan Adayı Tolga Savaş, Meclis üyesi adayları ve parti yöneticileri ile ilçe pazarını dolaşan Çakırözer, pazarda ve kahvehanelerde bölge esnafı ve bölge halkını dinledi, yerel seçimlerde destek istedi.

Beylikova 21.03.2019, 12:54 21.03.2019, 16:55 ABONE OL: google news
'ESKİŞEHİR GİBİ BİR ÖRNEĞİMİZ VAR'

Beylikova’da pazarda, kahvelerde vatandaşın gündeminin hayat pahalılığı ve işsizlik olduğunu söyleyen Çakırözer, “Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Beylikova’mızda da emekli, emekçi, memur, çiftçi geçinemiyor. Hem pazarcı hem de pazara çıkan yurttaş perişan durumda. Vatandaş filesini dolduramadan evine dönüyor. Bizler hem Beylikovamızda hem de Türkiye’nin dört bir yanında Martın sonunda baharı getireceğiz. Yurttaşlarının mutlu, huzurlu ve refah içinde yaşadığı bir toplumu Beylikova’dan başlatacağız. Eskişehir gibi bir Türkiye yaratacağız ” dedi. 

"TÜRKİYE’NİN BİR BEKA SORUNU VARSA O DA İŞSİZLİK": Beylikova’daki çiftçilikle uğraşan gençlerle karşılaşan Çakırözer, “Çiftçilerimiz tarlalarını ürünlerini ekmeden bırakmak zorunda kalırken, gençlerin çiftçilik yaptığını görmek çok güzel. Genç çiftçilerin sayılarının daha da artması gerekiyor. Türkiye’nin, Beylikova’nın bir beka sorunu varsa o da işsizlik. Beylikova’da da, ülkemizin genelinde de gençlerimiz işsiz. Her 4 gencimizden biri işsiz. 7 buçuk milyon yurttaş evine aş götüremiyor. Her şehirde yüzler, binler iş kuyruğunda! Gençler üretimi eline alırsa, tarlalara koşarsa, tüm ilçe refaha kavuşur, kalkınır” dedi. Gençlerin taleplerini dinleyen Çakırözer, futbol sahası için Beylikova Belediye Başkan adayı Tolga Savaş’tan gençler adına söz aldı. 

"ESKİŞEHİR GİBİ BİR ÖRNEĞİMİZ VAR": Kahvehaneleri de tek tek ziyaret eden Çakırözer, “Genci, yaşlısı, kadını, erkeği refah içinde yaşayan bir toplumu hep birlikte getireceğiz. Türkiye’nin Eskişehir’i, Eskişehir gibi bir örneği var. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen, Belediye Başkan adayımız Tolga Savaş, hep birlikte Eskişehir gibi bir Beylikova, Eskişehir gibi bir Türkiye’yi kuracağız” dedi.
 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 11 Mayıs 2021
İmsak 04:01
Güneş 05:41
Öğle 12:59
İkindi 16:51
Akşam 20:07
Yatsı 21:41

Gelişmelerden Haberdar Olun

@