SAVAŞ: ÜRETİCİLERİMİZ KAZANACAK

CHP Beylikova Belediye Başkan Adayı Tolga Savaş'ın Seçim İletişim Merkezi, partililerin yoğun katılımıyla açıldı. Büyükerşen ile Beylikova için güzel projeler hazırladıklarını söyleyen Tolga Savaş "1 Nisan sabahı itibariyle Beylikova’da çocuklar, kadınlar, gençler, çiftçiler ve üreticilerimiz kazanacak” dedi.

SAVAŞ: ÜRETİCİLERİMİZ KAZANACAK

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, iletişim merkezinin açılışında yaptığı konuşmada "Beylikova, geniş ve verimli topraklarıyla şehrimizin en gözde ilçelerinden birisidir. Tarımda olduğu gibi hayvancılıkta da ayrı bir öneme sahip olan Beylikova için önümüzdeki dönemde çok daha iyi işleri Belediye Başkan Adayımız Tolga Savaş ile birlikte yapacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak Beylikova İlçemizde kanalizasyon arıtma tesisini tamamlayarak hizmete sunduk. Beylikova merkez ve 11 mahallemizde içme suyu hattı yapımını gerçekleştirerek mahallelerimizin su sorununu çözdük. Beylikova ilçe merkezinin dört bir köşesini sıcak asfalt ile kapladık. Büyükşehir Belediyesi olarak Beylikova’da yaklaşık 22 milyon TL tutarında çalışmalar gerçekleştirdik" dedi.

Beylikova Belediye Başkan Adayı Tolga Savaş ise “Beylikova’nın sorunlarını biliyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen ile birlikte çok güzel projeler hazırladık. İlçemizde omuz omuza çalışarak daha yaşanılabilir bir Beylikova’yı inşa edeceğiz. 1 Nisan sabahı itibariyle Beylikova’da çocuklar, kadınlar, gençler, çiftçiler ve üreticilerimiz kazanacak” dedi.

Seçim İletişim Merkezi açılışının ardından ilçe merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Büyükerşen, Halilbağı, Yeniyurt, Okçu ve Emircik Mahallerinde gün boyu ziyaretlerine devam etti.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER