İlgili başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte karla mücadele çalışmalarını yerinde kontrol eden Başkan Vekili Subaşı, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Meteoroloji İl Müdürlüğü’nden alınan bilgiler sonrasında ekiplerin gece boyunca sahada olduğunu hatırlatan Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, çalışan görevlilere çay ve simit ikramında bulundu.

"Ana arterler açık ara arterdeki çalışmalarımız da devam ediyor"

Çalışmalar hakkında kamuoyunun bilgilenmesi amacıyla değerlendirmede bulunan Başkan Vekili Subaşı,

"Karla mücadele çalışmalarımız şu an sorunsuz şekilde devam ediyor. Geceden başlayan çalışmalarımız çerçevesinde ekiplerimiz sabaha kadar çalışmalarını sürdürdü. Şu an okullar bölgesindeki yüksek yerler yanı sıra ulaşımın yoğun olduğu alanlardaki ana arterler açık durumda. Ara bölgelerde de çalışmalarımız sürüyor. Başta Fen İşleri Müdürlüğümüz olmak üzere, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü görevlileri çalışmalara katıldı" ifadelerini kullandı.

Bilecik'te beşinci kez başkan seçildi Bilecik'te beşinci kez başkan seçildi

Çalışanlara kolaylıklar dileyen Başkan Vekili Subaşı, vatandaşların rahat yürümeleri amacıyla kaldırım ve yolların da ekipler tarafından temizlendiği bilgisini verdi.