Eskişehir'de kongresini tamamlayan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Erol Ayyıldız ile bir araya geldi. Başkan Birsen "Çalışmalarımıza yarım kalan yerden devam edeceğiz" dedi.

Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kuruldaki seçimde yeniden Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığına görevlendirilen Ekrem Birsen, ValiErol Ayyıldız'ı ağırladı. Birliğe gerçekleştirilen ziyarette, Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Gazi Çelik, Yaş Sebze, Meyve ve Balıkçılar Odası Başkanı Mehmet Çiçek, Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı İsmail Hakkı Ördek, Servis Araçları Odası Başkanı Abdurrahman Yüceer, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kadir Ağır, Elektrikçiler Odası Başkanı Ahmet Namık Akdoğan ile Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Gürdal Sarıkaya hazır bulundu.

Sigara ve alkole Temmuz tarifesi: Yüzde 15-20 zam geliyor! Sigara ve alkole Temmuz tarifesi: Yüzde 15-20 zam geliyor!

Vali Ayyıldız, yeni göreve gelen başkan ve üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. Eskişehir'deki esnaf ve sanatkarın durumu hakkında bilgi veren Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen "Esnafımızın talepleri doğrultusunda çalışmalarımıza yeni dönemde de yarım kaldığı yerden devam edeceğiz. Esnaf ve sanatkarımız için gereken her türlü kolaylığın sağlanması için girişimlerimiz sürecek" dedi.

Birsen, ziyaretinden dolayı Vali Erol Ayyıldız'a üyeleri adına da teşekkür etti.