Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Osmangazi Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen “Toksik İlişki” atölyesinde Psikolojik Danışman Feyzanur Yüksel tarafından gençlere hayatlarını kolaylaştıracak önemli bilgiler aktarıldı.

Gençlere sabah sıcak çorba ikramı, çamaşır yıkama gibi hizmetlerle destek olan Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi, düzenlediği birbirinden özel atölyeler ile gençlerle buluşmaya devam ediyor. Bu kapsamda düzenlenen “Toksik İlişki” atölyesi gençlerin yoğun katılımıyla Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Genel tabiriyle iyi hissettirmekten ziyade içindeyken daha olumsuz, güvensiz ve olduğumuzdan daha kötü hissettiren ilişki türüne verilen isim olarak bilinen “Toksik İlişki” konusunda Psikolojik Danışman Feyzanur Yüksel tarafından gençlere detaylı bir bilgilendirme yapıldı. 

Doğa temalı fotoğraf turu düzenlenecek Doğa temalı fotoğraf turu düzenlenecek

Gönüllü olarak destek vererek atölyeye katılan Yüksel, “Etrafımızda bize iyi gelmeyen, zararları ilişkiler nelerdir? Bu ilişkiler bizi nasıl etkiler, neden bu ilişkilerde kalmaya devam ederiz? Bunun bize ne gibi etkileri olur? Döngüden çıkmak için neler yapılabilir, çözümler nelerdir?” gibi sorulara gençlerle birlikte yanıtlar aradı. Yüksel ayrıca gençlerin sorularına da tek tek yanıtlar verdi.

Yapılan etkinliğe büyük bir katılım gösteren gençler, önemli deneyimler edindikleri atölyenin tekrarı ve devamını dilerken Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi yetkililerine ve Psikolojik Danışman Feyzanur Yüksel’e de teşekkür ettiler.