CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Kahramanmaraş ve Hatay’da depremzedelere gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından, depremde enkaz altından kurtarılarak Eskişehir’e getirilen ve hastanelerde tedavi gören yurttaşları ziyaret etti. Eskişehir Şehir Hastanesi’nde tedavi gören depremzede yurttaşları ziyaret eden Çakırözer, talep ve ihtiyaçları dinledi, geçmiş olsun dileklerini iletti. Çakırözer, Kahramanmaraş merkezli depremde, deprem bölgelerinde hayatını yitiren Eskişehirlilerin aileleriyle de görüşerek başsağlığı diledi. 

"Dayanışmayla hafifleteceğiz" 

Ziyaretleri sonrasında açıklamalarda bulunan Çakırözer, “Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili kapsayan bu büyük felaketin tarifi çok zor. Depremde enkaz altından çıkarılan yurttaşlarımızın Eskişehir’deki hastanelerimizde tedavileri sürüyor. Doktorlarımız, sağlık emekçilerimiz  yaraların sarılması için herkes seferber. Tüm yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Acılar büyük ama hep birlikte dayanışmayla yaralarımızı saracak, acılarımızı paylaşarak hafifleteceğiz.Temennimiz bu buyük acıların bir daha yaşanmaması” dedi. 

Eskişehir'deki seçim kurullarında 100 bin imza süreci sürüyor Eskişehir'deki seçim kurullarında 100 bin imza süreci sürüyor