İlk yayınlanan listede olmaması ve süreci değerlendiren Ceyhan, “Takdiri ilahi ama sonucu hayırlı oldu. Bu nasip, kısmet işi. Parti genel merkezimizin takdiri, saygıyla karşılıyorum. Ben bir partinin evladıyım. Kendi isteğimle, rızamla partiye üye oldum. Böyle bir şey oldu ama sonuç hayırlısı oldu. İkinci sıra adaylıktan çekildi. Genel merkezimizin de takdiri beni ikinci sıra adayı olarak listeye girmem yönünde oldu” diye konuştu.

Sadece Eskişehir değil, ülkenin iyi yönetilmesini istiyorum

Seçim hedeflerini aktaran İsmail Ceyhan, “Benim hedefim, sadece Eskişehir değil, ülkenin iyi yönetilmesini istiyorum, bir vatandaş olarak. Çalışkan, namuslu dürüst bir halkımız var. Milletimiz asla bu cendereye sıkıştırılacak bir millet değil. İki kutuplu sistem doğru bir sistem değil. Üçüncü seçenek olarak sayın genel başkanımız Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı olması için var gücümüzle çalışacağız. Bu arada Memleket Partisi milletvekillerimizi meclise iyi bir sayı tutturursa bundan da mutlu olacağız. Amacımız ülkenin iyi yönetilmesi” dedi.

İnce Eskişehir’de miting yapacak

Yeni kabinenin açıklanacağı gün ve saati belli oldu Yeni kabinenin açıklanacağı gün ve saati belli oldu

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin Eskişehir’de bir miting gerçekleştireceğini ifade eden Ceyhan, “Genel Başkanımız Muharrem İnce’nin Eskişehir mitingi olacak. İl başkanımız, il yönetimimiz bu konuda çalışıyor, genel merkezle koordineli olarak. Yakın bir zamanda açıklanacaktır. CHP’den, AK Parti’den, MHP’den, diğer bütün partilerden daha da çok muhalif partilerden sayın genel başkana, Memleket Partisi’ne bir yönelim var. 14 Mayıs genel seçimlerinde Eskişehir halkının doğru kararlar vereceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.