CHP Beylikova'dan dikkat çeken mesajlar

Kısa süre önce gerçekleşen CHP Beylikova kongresi sonrası İlçe teşkilatı yeni yönetim ile ilk toplantısını gerçekleştirdi. İlçe teşkilatı toplantıda önemli mesajlar verdi.

Beylikova 09.10.2021 - 14:04 09.10.2021 - 14:04

CHP Beylikova ilçe Başkanı  tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Allah’ın izni, halkımızın takdiri ve tabi ki Cumhuriyet Halk Partimizin çok değerli üyeleri ve delegeleriyle birlikte bizlere yapılan baskıya, zulme, haksızlıga karşı yeter artık diyip seçimde gereken dersi verdiğimizi düşünüyoruz. Tabi ki bunları yazarken kesinlikle eski-yeni ilçe yönetiminde ki ve Beylikova' da ikamet eden arkadaşlarımızı, üyelerimizi kastetmiyoruz. Ne demiştik? Hatırlar mısınız? Her şeyin bir vakti var, elbet gelecek. Mühim değil bekleriz, elbet üzenlerde, bu partiye çıkarları uğruna ihanet edenlerde üzülecek!  Bir söz vardı, neydi? Gün gelecek devran dönecek. Herkes ektiğini biçecek! Bizler bekleriz. Buradayız! Amma velakin unutmayın; "Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz" der büyüklerimiz" 

"Beylikova'ya baharı getireceğiz" 

Açıklama şöyle devam etti;

"CHP Beylikova İlçesi Olağan Genel Kongresi 21.09.2021 tarihinde Beylikova parti ofisimizde CHP Eskişehir İl Başkanımız Sn. Recep Taşel ve yönetici arkadaşlarımızın, Tepebaşı Belediye Başkanımız Sayın Dr. Ahmet Ataç'ın, CHP Alpu İlçe Başkanımız Sayın Ahmet Demirtaş'ın, CHP Çifteler İlçe Başkanımız Sayın Şükrü Keser'in, CHP İnönü İlçe Başkanımız Sayın Hüseyin Demirci'nin, CHP Mihalgazi İlçe Başkanımız Sayın Hasan Ünal'ın, CHP Sarıcakaya İlçe Başkanımız Sayın Hasan Yılmaz'ın, CHP Seyitgazi İlçe Başkanımız Sayın Volkan Enver Kılıç'ın, CHP Mihalıççık İlçe Başkanımız Sayın İsmet Taner'in, eski yöneticilerimizden Esaraset'in sahibi Sayın Serhan Taşdemir'in, eski yöneticilerimizden Akpınar A.Ş'nin sahibi Sayın Yüksel Akpınar'ın, eski yöneticilerimizden Sayın Mehmet Çelik'in ve Beylikova CHP mahalle delegelerimizin ve üyelerimizin yoğun katılımlarıyla gerçekleştirildi. Parti başkanımız Yusuf Baykara, ekibiyle beraber güven tazeleyerek Beylikova için hizmete azim ve kararlılıkla devam, dedi. 29.09.2021 tarihin de yapılan ilk yönetim kurulu toplantısıyla birlikte parti içi görev dağılımları, bölge ve mahalle sorumluları belirlendi. Söz verdik Beylikova'ya baharı getireceğiz. Güneşin parladığı günlerde başarı ölçülmez. Başarı karanlık, fırtınalı ve bulutlu günlerde ölçülür. Ve eğer başarısızlığı kaldıramazsan, asla başarıya ulaşamazsın. CHP Beylikova İlçe Yönetimi olarak hedef her zaman daha sürdürülebilir, daha birlik ve beraberlik içinde, kenetlenmiş, umut dolu ve başarılı yarınlara"

Yorumlar
Anket Tümü

Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?

Ankete Katıl
Yükleniyor...
0
.
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
alexa