CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer, Dr. Jale Nur Süllü, İl Başkanı Recep Taşel, İlçe Başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları ile parti örgütü Eskişehir’in ilçelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerle yurttaşları dinliyor. CHP’li heyetin ilk durağı Eskişehir’in İnönü ilçesi olurken, milletvekilleri, il başkanı ile beraberindeki heyet ilçe merkezi ve kırsalda esnafı, çiftçiyi, emekçileri, gençleri dinliyor, CHP’nin politikalarını anlatıyor.

Ziyaretlere ilişkin açıklamalarda bulunan Milletvekilleri Çakırözer ve Süllü, “Eskişehir’imizde merkezde ve kırsal ilçlerimizde hemşehrilerimizle dertleşiyor, taleplerini dinliyoruz. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun selam ve mesajlarını iletiyoruz. Vatandaşın tek derdi, tek gündemi geçim sıkıntısı, hayat pahalılığı.Millet iradesiyle huzur ve refah içinde yaşayacağımız yeni bir Türkiye’yi hep birlikte kuracağız” dedi. İl Başkanı Recep Taşel ise, “İnönü İlçemizin merkez ve kırsal mahallerini örgütümüzün temsilcileri ile üç grup halinde ziyaret ettik. Gidilmedik köy, girilmemiş sokak kalmayacak. Saha hazır, biz hazırız ve geliyor gelmekte olan” dedi.

İnönü çıkarması 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il örgütü İl Başkanlığınca başlatılan çalışma kapsamında şehrin ilçelerini ziyaret ediyor, kırsalda yurttaşları dinliyor. Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, İl Başkanı Recep Taşel ile ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları ile parti örgütünün de katıldığı ziyaretlerde heyet gruplar halinde hem ilçe merkezinde, hem de mahallelerde yurttaşları dinliyor. 

Merkezde ve köylerde vatandaşı dinlediler 

Örgütün ilk ziyareti İnönü ilçesine olurken, merkezde kahvelerde yurttaşları dinleyen heyet, esnafı ziyaret etti, kapı kapı partinin Aile Destekleri Programını anlattı. Ardından Milletvekilleri ile gruplar halinde Dutluca, Kümbet, Kümbetakpınar, İsmetpaşa, Dereyalak, Kuzfındık, Yeniköy, Esnmez, Yörükyayla, Erenköy mahallerini ziyaret etti. 

Eskişehir'de Memleket Partisi'nden CHP ve İYİ Parti'ye mektup Eskişehir'de Memleket Partisi'nden CHP ve İYİ Parti'ye mektup

Vatandaşın tek derdi geçim sıkıntısı 

Merkez ve mahellerde İnönüleri dinleyen CHP heyeti, “Hayat pahalılığı, geçim sıkıntısı Eskişehir’de de, kırsalda da vatandaşlarımızın tek sıkıntısı. Kahve kahve, dükkan dükkan, köy köy geziyor çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyoruz. Artık vatandaşlarımız huzur istiyor, refah içinde yaşayacağız bir Türkiye istiyor. Ziyaretlerimizde hem Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamlarını iletiyor, hem de partimizin iktidar politikalarını anlatıyoruz. Saha hazır, biz hazırız! Millet iradesiyle huzur ve refah içinde yaşayacağımız yeni bir Türkiye’yi hep birlikte kuracağız” dedi.