CHP Eskişehir'den 'iktidar' toplantısı

CHP Eskişehir İl Örgütü tarafından 'İktidar Örgütlenmesi' konulu toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan CHP Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel "İl yönetimi olarak yeni bir çalışmayı parti içi kurullarla tartışarak en kısa sürede hayata geçirmeye arzu ediyoruz" dedi.

Siyaset 12.07.2020 - 16:04 12.07.2020 - 16:04

Hasan Polatkan Kültür Merkezinde, CHP örgütünün katılımıyla gerçekleşen toplantı Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan CHP İl Başkanı Recep Taşel, il yönetimi olarak yeni bir çalışmayı parti içi kurullarla tartışarak en kısa sürede hayata geçirmeye arzu ettiklerini söyledi. İktidar örgütlenmesi adını verdikleri bu çalışmanın çerçevesinin tamamen geçmiş verilere dayalı, somut ve ölçülebilir olduğunu ifade eden Taşel,  “Bu çalışma, CHP’nin Eskişehir’de geçmişini ölçümleyecek, zayıf ve kuvvetli yönlerini bilmemize, teklif ve fırsatları görmemize neden olacak. Yeni iktidar yolundaki fırsat gördüğümüz bir çalışma. İlçe başkanları ve belediye başkanlarımızla birlikte yeni bir hedef koyuyoruz. Bu alanda bir çalıştay diyebileceğimiz, kendi içimize dönük bir çalışmayı da başlatmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Taşel’in konuşmalarının ardından toplantı basına kapalı bir şekilde devam etti.

Yorumlar
Anket Tümü

Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?

Ankete Katıl
Yükleniyor...
0
.
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
alexa