Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka ‘Aile Destekleri Sigortası ve Yaşamhak Tanıtım Toplantısı’ kapsamındaki ziyaretlerine bugün Seyitgazi ile devam etti.

Toplantı Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe’nin ev sahipliğinde Seyitgazi Belediyesi Konuk Evi’nde; Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka, Kadın Kolları MYK üyeleri Aliye Ersever, Hatice Yeğin Semerci, Azize Çeroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel, Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı Fikriye Söğütlü, Cumhuriyet Halk Partisi Seyitgazi İlçe Başkanı İsmet Ayrancı ve Cumhuriyet Halk Partisi Seyitgazi Kadın Kolları Başkanı Kezban Uzun, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Odunpazarı, Mahmudiye, Han İlçe Başkanları ve partililerin katılımlarıyla gerçekleştirildi. İlçe halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan Aylin Nazlıaka, vatandaşların fotoğraf çekinme taleplerini geri çevirmedi.

Aylin Nazlıaka toplantı sonrası Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe’yi makamında ziyaret ederek, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamlarını iletti. 

Eskişehir'in ilçesinde değişmeyen Ramazan geleneği Eskişehir'in ilçesinde değişmeyen Ramazan geleneği

Görüşme ile ilgili Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe "Türkiye’nin dört bir yanını gezerek, ’Aile Destekleri Sigortası ve Yaşamhak’ tanıtımını gerçekleştiren Kadın Kolları Genel Başkanımız Sayın Aylin Nazlıaka ve yönetimine bilgilendirmeleri için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ziyaretleri ve bilgilendirmeleri hemşerilerimiz ve bizler için çok kıymetliydi. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamını aldık ve bizlerde kendilerine selamlarımızı iletiyoruz. Geliyor gelmekte olan" şeklinde açıklamalarda bulundu.