CHP Odunpazarı İlçe Başkanlığı 6’ncı olağan kongresi, Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kongrede mevcut başkan Rahmi Çınar 249 oy alırken, Egemen Yağcıoğlu ise 104 oy aldı. 

Yine “değişim” mesajı verdi 

Kongrede konuşan Rahmi Çınar “Dört yıllık dönemimi faaliyet raporunda arkadaşlarımız anlattı. Buyurgan siyasetçilerin hesaplarına rağmen değişim devam ediyor. İnancımızı asla kaybetmeyeceğiz. Demokrasinin zor dönemlerinde bu mücadeleyi önce yaşadığımız mahalledeki sorunları çözerek başlayalım. Unutmayalım ki değişim zaman ister. Umut ve direncimizi koruyacağız. Bugün sadece ilçe başkanını seçmek için sadece toplanmadık. Yarını belirlemenin dönüm noktasındayız. Mücadeleyi asla bırakmayacağız. Önümüzde çok önemli bir yerel seçim var. Bu seçim için fazla da zamanımız yok bir an evvel silkelenip kalkmalı ve mücadeleye devam etmeliyiz” dedi. 

Yeni yönetimde kimler yer alıyor? 

Rahmi Çınar’ın yönetim kurulu listesinde ise şu isimler yer alıyor;

Masume Tülay Açıkgöz, Hazal Aydoğdu, Çağın Bütün, Seda Canarslan Mustafa Cansever, Ergin Çolpan, M.Oğuzhan Demir, Muharrem Elibüyük, Rıza Erdoğan, Münür Gül, Safiye Gürdoğan, Melih Karaçay, Sadık Can Kuzu, Nermin Özgen, Çiğdem Pekkal Çetin, Muharrem Uygur.