Çakırözer mesajında şunları aktardı:

“Ülkemizi yasa boğan depremler nedeniyle bu yıl bayramlarımızı buruk karşılıyoruz. Acılarımız büyük ama baharları karşılayacağımız, umut dolu bir geleceğin çok yakın olduğunu biliyoruz.

Eskişehirimizde Ramazan ayı boyunca hemşehrilerimizle birlik, beraberlik sofralarında bir arada olduk. Şimdi Ramazan Bayramı’nda bu bereket soflaramızı dayanışma ve hoşgörü ile tüm hemşehrilerimizle birlikte büyüteceğiz. Ramazan Bayramımızın, dayanışma duygularımızı artırmasını, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur dolu güzel günler getirmesini diliyorum.

Eskişehir'de düşen adam ilk yardımı kabul etmedi Eskişehir'de düşen adam ilk yardımı kabul etmedi

Yine, Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 103’üncü yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızı tüm Eskişehir büyük coşku ve gururla kutlayacağız. Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve ulusumuzun bağımsızlığı ve özgürlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, saygı ve şükranla anıyorum.

Bayramlar umudun, sevginin, birlik, beraberlik ve hoşgörünün en güzel örneklerinin yaşandığı günlerdir. Eskişehirimiz ve tüm Türkiye’de dayanışmayla, birlik ve beraberlik içinde çifte bayram ve çifte mutluluğu bir arada yaşayacağız. Tüm hemşehriliremizin Ramazan Bayramı’nı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yürekten kutluyorum. Herkesin birlik ve beraberlik içinde yaşadığı, baharları karşılayacağımız nice mutlu, umut dolu bayramlar diliyorum.”