İYİ Parti masadan kalktı: Seçim bitti ittifak bitti İYİ Parti masadan kalktı: Seçim bitti ittifak bitti

Çakırözer pazar günü yapılacak seçimlerde Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne destek isterken, “Haydi Eskişehir, ilk turda bu işi bitirelim. Ülkemize bereketi, huzuru, bolluğu ve baharları hep birlikte getirelim. Sayın Kılıçdaroğlu’nun dediği gibi şifa sürecimiz uzamasın! Pazar günü ilk turda bu işi bitirelim” dedi.

“İlk turda bitirelim”

CHP Eskişehir Milletvekili ve Milletvekili Adayı Utku Çakırözer, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler öncesi açıklamalarda bulunurken, seçimlerin ilk turda bitirilmesi için Eskişehirlilere seslendi. Çakırözer, açıklamasında Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve partisine destek istedi. 

“Haydi Eskişehir! Haydi Türkiye! İlk turda bu işi bitirelim!” diyen Çakırözer, Eskişehirlilere şu çağrıyı yaptı:

“Kılıçdaroğlu’nu Çankaya’ya gönderelim”

“Pazar günü hep birlikte sandığa gideceğiz. Ülkemizde emeklisi, emekçisi, çiftçisi, esnafı, memuru, genci yaşlısı, kadını erkeği huzur, refah istiyor. Demokrasi istiyor, adalet istiyor. Kralların değil, kuralların işlediği bir hukuk devleti istiyor. İşte Pazar günü yapılacak olan seçimler de, arzu ettiğimiz Türkiye’yi hep birlikte inşa edebilmek için elimizde bir fırsat. İnanıyorum tüm Eskişehirliler 14 Mayıs’ta sandığa gidecek ve ülkemize baharları, bereketi, bolluğu getirmek için oyunu kullanacak. Arzumuz bu seçimlerin ilk turda bitmesi ve Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13. Cumhurbaşkanlığında arzu ettiğimiz birlik, beraberlik, kucaklaşma ortamının, şifa sürecimizin başlaması. Gelin ilk turda hep birlikte bu işi bitirelim. Ülkemize demokrasiyi, özgürlükleri, hukuk devletini, adaleti hep birlikte getirelim. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Pazar akşamı, ilk turda Çankaya’ya Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün koltuğuna hep birlikte gönderelim.”