banner493

Günay öğrencilerle fidan dikti, öğütlerde bulundu

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Çifteler'de öğrenciler ile birlikte fidan dikimi gerçekleştirdi. Günay, öğrencilere öğütlerde de bulundu.

Günay öğrencilerle fidan dikti, öğütlerde bulundu

Prof. Dr. Günay etkinlikte ‘’Bugün, Sayın Cumhurbaşkanımız himayesinde başlatılan fidanlar fidanlarla buluşuyor etkinliğinde birlikteyiz. Gençlerimiz bizim fidanlarımız. Gerçek anlamda ülkemizin geleceği onlar. Bugün çok mutluyuz. Belediyemize, Orman Bölge Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.’’ dedi. Daha sonra Çifteler Belediye Başkanı Metin Özen, Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri ve öğrenciler ile birlikte fidan dikimi gerçekleştirildi.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNİN İÇİNDE BULUNUNÖğrencilere sosyal sorumluluk projelerinin içinde bulunmalarını öğütleyen Prof. Dr. Günay, ‘’Eğitiminize devam ederken mutlaka sosyal sorumluluk projelerinin içinde yer alın. Bilginizi becerinizi çevre için, toplumunuz için kullanın. Sizler bizim en büyük gücümüz ve umudumuzsunuz. Sizleri ilerde çok daha güzel yerlerde, konumlarda göreceğimize inanıyorum. Bugün burada her birinizin birer fidanı oluyor. Bu fidanı sahiplenecek ve büyüteceksiniz. Bu fidanlarla ve sizlerle birlikte ülkemiz de gelişecek ve büyüyecek.’’ şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner483

banner486

banner487

banner490

banner491

banner492

banner485

banner484

banner488

banner489