banner493

KADİR BIYIK: ÜRETKEN BELEDİYECİLİĞİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Cumhur İttifakı Çifteler Belediye Başkan Adayı Kadir Bıyık, MHP İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Yeşil ile birlikte Cumhur İttifakını ve Çifteler için projelerini anlatmaya devam ediyor.

KADİR BIYIK: ÜRETKEN BELEDİYECİLİĞİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Ev toplantılarına aralıksız devam eden Kadir Bıyık, parti politikalarından birisi olan "Üretken Belediyecilik"i Çiftelerde hayata geçirmek istediklerini vurgulayarak destek istedi. Çifteler halkının en büyük sorunlarından biri olan yolların ve kaldırımların bakım ve onarımlarının yapılması, organik tarıma yönlendirme çalışmaları ve hobi bahçelerinin yapılması, yeşillendirme çalışmalarının yapılması, büyük ilçe parkının yapılması, huzur evi ve engelli rehabilitasyon merkezinin kurulması projeleri hakkında da bilgiler veren Kadir Bıyık misafir olduğu bütün evlerde samimiyetle karşılandı.

Toplantı sonrası seçim bürosunda meclis üyesi adayları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek seçim çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu. Cumhur İttifakının kendilerini daha çok güçlendirdiğinin altını çizen Kadir Bıyık, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Liderimiz Devlet Bahçeli’nin kurdukları Cumhur İttifakı ilçemizde uyum içinde çalışıyor. "Cumhur İttifakı" Çiftelerde var gücüyle çalışmaya devam edecektir" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER