1998’de hizmet vermeye başlayan ve günümüzde pek çok şirketle iş birliği yapan Edition Medical, ülkemizde Avrupa menşeli şirketlerin Türkiye temsilcisi olarak karşımıza çıkıyor. Edition Medical müşterilerine her zaman değer veren ve onların memnuniyetini en öncelikli amacı olarak belirleyen bir şirket olmakla beraber ürün kalitesine de son derece önem veriyor. Ürettiği cilt bakım koltukları, masaj sedyeleri ve motorlu koltuklar gibi birçok ürünle karşımıza çıkan bu şirket, günümüzde aynı zamanda proje danışmanlığı da yapmakta ve kendi spa-wellness masaj merkezlerini açmak isteyen kişilerin yardımına koşmaktadır. İleri teknoloji ürün kalitesiyle karşımıza çıkan Edition Medical gün geçtikçe ürün kalitesine kalite katmaya ve hizmet kalitesini de en üst seviyede tutmaya devam etmektedir.

Medikal Cilt Bakımı ve Malzemeleri Nelerdir?

İnsan cildinde biriken yağ tabakalarını, siyah noktaları ve makyaj yapan bireyler için oluşan makyaj artıklarının cildi solgun göstermesinden kaynaklı olarak ortaya çıkan medikal cilt bakımı için en önemli şeylerden birisi de malzemeleridir. Medikal bakım malzemelerinin çok fazla çeşidi olsa da en öne çıkanlar arasında cilt bakım ve terapi koltukları, cilt bakım yatağı, podoloji cihazları vardır. Ancak bu malzemeler bölgeden bölgeye de değişiklik gösterebilmektedir. 

Uzman kadrosuyla kişinin bu tip sorunlarına çözüm yolları sunan Edition Medical sayesinde ise bu sorunların da önüne geçilmiş olunuyor. Sadece tek bir renkle kalmayan cihazların piyasadaki en iyi malzemelerle üretilmesinin yanı sıra çok şık bir tasarımı olması da göze çarpıyor. Bir kuaför veya güzellik salonu işletmecisinin duvar rengine uyan bir edition medical cilt bakım yatağı alması hem güzellik salonunu daha da şık gösterecektir hem de kaliteden asla ödün vermeyecektir.

Edition Medical Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Kendilerini uzman kadrosuyla bu işe adayan Edition Medical çalışanlarının sunduğu hizmetler arasında sadece ürün tedarik etmek değil aynı zamanda proje danışmanlığı da bulunmaktadır. Kendi masaj salonunu açmak isteyen bir girişimci projelerini Edition Medical ile tasarlayabilir ayrıca bir masaj salonunun olmazsa olmazı olan motorlu koltuklar teminini de kolayca sağlayabilir. Müşterilerin aklına takılan herhangi bir soru veya problemlerde ise Edition Medical müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve istediği soruyu yetkili kişilere danışabilirler.