banner863

banner766

'Adaylar net, kısa sürede açıklanacak'

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin 'Yerel seçimde ittifak arayışlarımız bitmiştir' açıklamasını Eskişehir Ekspres'e değerlendiren İl Başkanı İsmail Candemir, ''Biz zaten çalışmalarımıza devam ediyorduk. 12 proje komisyonumuzu kurduk, ilçelerde adaylarımız zaten netti. Sadece Eskişehir merkezde bu görüşmelerin sonunu bekliyorduk. O da bugün netleşti. Herkes vatandaşın önünde boyunun ölçüsünü alsın'' dedi.

EE | Özel 23.10.2018, 13:34 24.10.2018, 19:42
'Adaylar net, kısa sürede açıklanacak'

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında "Parti olarak 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri'ne yönelik herhangi bir ittifak beklentimiz, ittifak arayışımız, ittifak niyetimiz geldiğimiz bu aşamada artık kalmamıştır'' dedi. Bahçeli'nin açıklamasını değerlendiren MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir ''Bizim adaylarımız zaten netti. Sadece Eskişehir merkezde ittifak görüşmelerinin sonucunu bekliyorduk'' diye konuştu. 

'BİRİSİ DEĞİL, BUNU ÖĞRENECEKLER': Eskişehir Ekspres'e konuşan MHP'li Candemir ''Genel başkanımızın lafının üzerine sözümüz yoktur, ne diyorsa odur. Cumhur İttifakı'nın ruhunu daha hala anlamayan insanlarla daha fazla yol yürüme imkanı kalmadığı için bu karar alındı. Milliyetçi, Ülkücü Hareket verdiği sözün arkasında olan bir harekettir. Seçim öncesinde söz verdiğimiz tüm vaatlerimizi kanun teklifi halinde meclise sunduk. Bunu sulandırmaya bunların üzerinden Milliyetçi Hareket Partisi'ni suçlamak, liderini suçlamak kimsenin ne haddinedir ne de işinedir, herkes işine bakacak. Hareketin lideri Devlet Bahçeli, birisi değil Devlet bey o. Bunu öğrenecekler. Milliyetçi, Ülkücü Hareket tek başına girer seçime, tüm bölgelerde adaylarını çıkartır ve vatandaştan takdiri bekler'' dedi.

'ADAYLARI EN KISA SÜREDE AÇIKLAYACAĞIZ': ''Herkes boyunun ölçüsünü alır hiçbir sıkıntımız yok'' diye sözlerine devam eden Candemir ''Genel başkanımızın takdiri bu açıklama. Biz zaten çalışmalarımıza devam ediyorduk. 12 proje komisyonumuzu kurduk, bazı ilçelerde adaylarımız zaten netti. Sadece Eskişehir merkezde bu görüşmelerin sonunu bekliyorduk. Allah'a şükür bugün de sonlanmış oldu. Herkes vatandaşın önünde boyunun ölçüsünü alsın'' dedi. Candemir, adayları en kısa zamanda açıklayacaklarının altını çizdi. ESKİŞEHİR EKSPRES

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 28 Kasım 2020
İmsak 06:21
Güneş 07:50
Öğle 12:51
İkindi 15:20
Akşam 17:42
Yatsı 19:05
Günün Anketi Tümü
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@