banner766

Gazete Eskişehir Ekspres'in Ekim sayısı çıktı

Gazete Eskişehir Ekspres'in Ekim-2020 sayısı çıktı. Bu sayıda da kentin gündemine dair özel röportajlar, haberler ve yorumlar yer alıyor.

EE | Özel 09.10.2020, 16:37 13.10.2020, 13:38
Gazete Eskişehir Ekspres'in Ekim sayısı çıktı

Aylık olarak okurları ile buluşan Gazete Eskişehir Ekspres'in 16'ıncı sayısı çıktı.

Gazetemizin Ekim sayısına Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, özel röportajlarla konuk oldu.

Başkan Büyükerşen, "Her yerde söylüyorum ama burada bir kez daha yineleyeceğim. Benim Eskişehir ile ilgili hayallerim asla bitmeyecek. Eskişehir, hayallerimin gerçek olduğu şehirdir" diyor. Eskişehir için yeni projelerinin olduğunu da anlatan Başkan Büyükerşen, Eskişehirlilere yeni tip koronavirüs salgını ile ilgili de önemli çağrılarda bulunuyor. Büyükerşen'in Eskişehirlilere mesajları Gazete Eskişehir Ekspres'in Ekim sayısında...

ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, hem kentimizin hem de sanayicilerin sorunları ve çözüm yolları ile ilgili önerilerini Gazete Eskişehir Ekspres'te anlattı. Kesikbaş ayrıca 'İlerleyen süreçte siyaseti düşünüyor musunuz?' sorumuzu da samimiyetle cevapladı. 

"Daha güçlü bir Seyitgazi için gece gündüz çalışıyoruz" diyen Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, göreve geldikleri günden bu yana hayata geçirdikleri çalışmaları gazetemize anlattı.    

iPhone'larda da bulunan bir özelliğin açığını bulan Eskişehirli gençler de Gazete Eskişehir Ekspres'e konuştu. Gökben Duman'la, Siri'nin açığını nasıl bulduklarını ve devamında yaşanan süreci konuştuk.

Uzman Klinik Psikolog Ayşe Dönerce, uzaktan eğitimin çocuklar üzerindeki etkilerini Gazete Eskişehir Ekspres için yazdı. Dönerce, uzaktan eğitim konusunda ailelere de önemli tavsiyelerde bulunuyor.   

Neredeyse bir ömrü kimsesiz geçiren Eskişehirli Saniye Göçer'in vefatının ardından geriye kalan duygu yüklü hikayesi, ünlü Sivrihisar küpelerine İstanbul Nişantaşı'nda gösterilen ilgi ve Eskişehir'de 200 milyon yıl öncesi dayanan keşfin detayları da gazetenizin Ekim sayısında. 

Kış aylarına hazırlandığımız şu günlerde, bağışıklığını güçlendirmek isteyenlerin bir numaralı tercihi olan balığın faydalarını Taşbaşı Doğu Karadeniz Balıkçılık'ın sahibi Selahattin Arslanbenzer'den dinledik. 

Görüşleriniz bizim için önemli

Gazete Eskişehir Ekspres'le ilgili değerlendirmelerde bulunmak ve abonelik hakkında bilgi almak için haber@eskisehirekspres.net veya 0.543 607 74 03 nolu WhatsApp hattı üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Her türlü görüş, öneri ve sorularınızı bekliyoruz. 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 22 Ekim 2020
İmsak 05:46
Güneş 07:09
Öğle 12:47
İkindi 15:47
Akşam 18:16
Yatsı 19:34
Günün Anketi Tümü
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@