Azmetti, diplomasını kızıyla aldı

Anadolu Üniversitesinin (AÜ) uzaktan öğretim sistemi İktisat, İşletme ve Açıköğretim fakültelerinin 2017-2018 akademik yılında mezun olan öğrenciler için tören düzenlendi. Sosyoloji bölümünden mezun olan Lütfiye Dursun da 5 yaşındaki kızı Ayşe Azra ile törene katıldı.

Azmetti, diplomasını kızıyla aldı

Anadolu Üniversitesinin (AÜ) uzaktan öğretim sistemi İktisat, İşletme ve Açıköğretim fakültelerinin 2017-2018 akademik yılında mezun olan öğrenciler için tören düzenlendi. İki Eylül Yerleşkesi'ndeki spor salonunda gerçekleştirilen törene, mezunlar, yakınları, AÜ Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan ve diğer ilgililer katıldı. 

'SOSYOLOG KIZI OLMAK AYRICALIKTIR': Sosyoloji bölümünden mezun olan 31 yaşındaki Lütfiye Dursun ile 5 yaşındaki kızı Ayşe Azra ise üzerinde "Babamın duası, annemin gururuyum", "Sosyolog kızı olmak bir ayrıcalıktır" yazılı pankartla törene katıldı. Lütfiye Dursun, gazetecilere yaptığı açıklamada, mezun olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

'DÖRT YILDIR BUGÜNÜ BEKLİYORDUM': Tören için ailesiyle Ankara'dan geldiğini anlatan Dursun, "4 yıldır bugünü bekliyordum. Bütün mezun arkadaşlarıma bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. İnşallah güzel işlerde ve güzel ortamlarda bulunuruz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 19:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER