Eskişehir'de 25 okula yeni müdür ataması yapıldı. 49 müdür başyardımcısı ve yardımcı atamaları da gerçekleşti.
Eskişehir'de yeni müdür atamaları
- Cihan Taktekin - Baksan Mesleki Eğitim Merkezi
- Ömer Yapar - İstiklal İlkokulu
- Kamile Güner - Cemalettin Gökay Anaokulu
- Abdullah Demirtaş - Eskişehir Mihaliççik Halk Eğitimi Merkezi
- Filiz Kıvrak - Şehit Hasan Önal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Erden Uteş - Çamlıca Ticaret Odası İlkokulu
- Yavuz Aydın - Dr. Safa Halaç Özel Eğitim Ortaokulu
- Enes Günay - Namık Kemal Ortaokulu
- Numan Doğruöz - Sarıcakaya Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Mehmet Ertaş - Korgeneral Lütfü Akdemir İlkokulu
- Cengiz Kılıç - Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu
- Kadir Yalçın - Devlet Malzeme Ofisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Mustafa Kaya - Tepebaşı Kardeşler Ortaokulu
- Nihat Demir - Gülay Kanatlı Ortaokulu
- Abdulvahap Eyidil - Tepebaşı Atatürk Ortaokulu
- Fatih Gündüz - Orhangazi Ortaokulu
- Seçkin Çaylı - Çifteler Gazi İlkokulu
- Harun Onat - Şeker İlkokulu
- Melih Kayacan - Eskişehir Seyitgazi Halk Eğitimi Merkezi
- Yunus Özalp - Eskişehir Mahmudiye Halk Eğitimi Merkezi
- Hülya Yetim - Muttalip Anaokulu
- Hüseyin Baş - Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Volkan Altın - Emine Cahide Karaali Ortaokulu
- Ayşegül Akdemir - Şehit Mehmet Taş İlkokulu
- Nazım Kızıloğlu - Sivrihisar Nurbiye Gülerce Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Eskişehir'de müdür yardımcısı atamaları
- Ufuk Arayıcı - Cumhuriyet Anadolu Lisesi
- Feyzullah Yağcı - Barbaros İlkokulu
- Mücahit Dağdelen - Atatürk İlkokulu
- Hamza Aladağ - Oklubalı Sabri Kahvecioğlu Ortaokulu
- Gamze Yalçın - Milli İrade İlkokulu
- Ayla Yılmaz - Fatih Anadolu Lisesi
- Muharrem Azak - Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu
- Sadettin Çekin - H. Ahmet Kanatlı Anadolu Lisesi
- Emine Kopuk - Şeker İlkokulu
- Fatma Sezen Taşdemir - Osmangazi İlkokulu
- Ceylan Vatansever - İnönü Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu
- Gökçen Erdem - Murat Atılgan Ortaokulu
- Gönül Alkaya - Salih Zeki Anadolu Lisesi
- Ebru Gülcemal - Ahmet Sezer Ortaokulu
- Serpil Özkan - Mehmet Gedik Ortaokulu
- Huriye Yeni Türker - Barbaros İlkokulu
- Yusuf Şener - Şehit Serkan Özaydın İlkokulu
- Eda Yaşar - Alpu Eskişehir Alpu Halk Eğitimi Merkezi
- Emine Kurban - Gazi Yakup Satar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Öznur Gök - Vilayetler Hizmet Götürme Birliği Anaokulu
- Şenol Yazıcı - Suzan Gürcanlı İlkokulu
- Nurettin Acar - Çamlıca Şehit Muhammed Fatih Safitürk İmam Hatip Ortaokulu
- Emel Aşkın - Edebali Anadolu Lisesi
- Eyup Hansu - Atatürk Ortaokulu
- Mehmet Şimşek - Halil Yasin İlkokulu
- Mustafa Şahin - 75. Yıl Özel İdare İlkokulu
- Kayhan Bacakoğlu - Sarar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
- İrfan Kartal - Edebali Anadolu Lisesi
- Murat Doğan - Hızırbey İmam Hatip Ortaokulu
- Adem Yüksel - Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Yasemin Ünlü - Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Işıl Dulkadiroğlu - Yarbay Mehmet Yaşar Gülle İlkokulu
- Ayşe Tagay - Cemal Ererdi Anaokulu
- Hicran Tuncer - Orgeneral Halil Sözer Ortaokulu
- Irmak Gülten - Melahat Ünügür Ortaokulu
- Mustafa Ay - Şeker İlkokulu
- Mustafa Bucan - Kenan Yalçın Anadolu Lisesi
- Burcu Topkaya - Murat Atılgan Ortaokulu
- Zeynep Sarı - Adalet İlkokulu
- Burçin Bıyık - Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu
- Atilla Akdere - Plevne Özel İdare Ortaokulu
- Recep Ersöz - Şehit Yusuf Tuna Güzey İlkokulu
- Döndü Yenigün - Melahat Ünügür Ortaokulu
- Mehmet Arıkan - Süleyman Havva Kamışlı İlkokulu
- Cesim Avcı - Emine Cahide Karaali Ortaokulu
- Ezgi Yılbak - Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi
- Soner Albayrak - Şehit Yusuf Tuna Güzey İlkokulu
- Serkan Bayar - Milli Zafer İlkokulu
- Mustafa Çelebi - Tepebaşı Kardeşler Ortaokulu