banner493

Eskişehir Meslek Yüksekokulu mezunlarını uğurladı

Anadolu Üniversitesi Eskişehir Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni, Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi Opera ve Bale Salonu’nda gerçekleştirildi.

Eskişehir Meslek Yüksekokulu mezunlarını uğurladı

Törene; Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Gültekin, Prof. Dr. Mustafa Kemal Biçerli, Prof. Dr. Zafer Asım Kaplancıklı’nın yanı sıra öğretim elemanları, üniversite mensupları ve mezun olan öğrencilerin aileleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende konuklara hitap eden Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Anadolu Üniversitesinin öğrencilerine gösterdiği özene dikkati çektiği konuşmasında, “Bütün imkânlarımızla kurduğunuz hayallerin gerçekleşebilmesi için çalıştık. Yaşadığımız dünyanın gereklilikleri her neyse, gençlerimizi bu gereklilikler doğrultusunda donatmaya uğraştık ve artık onların sahip oldukları bilgi birikimi ve kazandıkları tecrübeyle, daha güzel bir dünya için üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirebilecek durumda olduklarını düşünüyoruz. Hatta Anadolu Üniversitesi farkı ile akranlarının çok daha ötesinde bir konumda olduklarına eminiz. Bu yüzden bundan sonra yapılabilecek en önemli şeyin, onlara güvenmek, sahip oldukları bilgi birikimlerini ve tecrübelerini hayata geçirebilmeleri için onları desteklemeye devam etmek olduğunu tekrar hatırlatmak istiyorum" dedi. 

Konuşmaların ardından dereceye giren okul birincisi Selin Gücüyener ve okul ikincisi Kadriye Yüceal’a diplomaları ve hediyeleri Rektör Prof. Dr. Naci Gündoğan tarafından verildi. Mezunların keplerini atmaları sonrasında, mezun olan öğrencilere ve ailelerine yapılan ikramların ardından tören sona erdi. 
 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 22:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner483

banner486

banner487

banner490

banner491

banner492

banner485

banner484

banner488

banner489