alexa

banner912

banner995

banner766

banner994

Öğrenciler için önemli işbirliği... İmzalar atıldı

e-Ticaret pazaryeri sitesi aZall.com ve Türk Eğitim Vakfı (TEV), yeni hayatlara dokunmak için iş birliği yaptı. İmzalanan protokol neticesinde aZall.com gelirinin bir bölümünü maddi imkanı kısıtlı öğrencilerin geleceğine katkı sağlamak amacıyla Türk Eğitim Vakfı'na bağışlayacak.

Eğitim 18.06.2021, 17:21 21.06.2021, 13:28 ABONE OL: google news
Öğrenciler için önemli işbirliği... İmzalar atıldı

Başarılı ve maddi imkanı kısıtlı daha fazla sayıda gence eğitim bursu vermek amacıyla eğitime desteklerini sürdüren Türk Eğitim Vakfı, aynı değerlere sahip çıkmayı misyon edinmiş olan aZall.com ile gençlerimizin hayatına dokunacak bir projeye imza attı. E-ticaret pazaryeri sitesi aZall.com ve Türk Eğitim Vakfı tarafından öğrencilerin eğitimine katkı sağlamak üzere protokol imzalandı. 18 Haziran Cuma günü imzalanan protokole göre aZall.com dan alışveriş yapan her kullanıcı, aZall'ın kendileri adına Türk Eğitim Vakfı'na bağışta bulunmasını tercih edebilecek.

Site üzerinden ödeme sayfasına gelen kullanıcılar, Türk Eğitim Vakfı butonunu seçtikleri anda, aZall.com kullanıcıdan herhangi bir ücret talep etmeden tamamen kendi gelirinden, kullanıcısı adına Türk Eğitim Vakfı'na bağışta bulunmuş olacak. Böylece, Türkiye geneline hizmet veren aZall.com, ülkenin dört bir yanından alışveriş yapan kullanıcılarının isteği doğrultusunda gelirinin belli bir oranını Türk Eğitim Vakfı'na aktarmış olacak.

Emre Demir: Eğitimin en büyük yatırım olduğuna inanıyoruz

aZall.com Yönetim Kurulu Başkanı Emre Demir “Türk Eğitim Vakfı, gençlerimizin eğitimine katkı sağlayan ve yarım asırdır hizmet veren dev bir vakıftır. Eğitimin ülkemiz için en büyük yatırımlardan olduğuna inanan biri olarak, böyle kıymetli bir proje için Türk Eğitim Vakfı ile işbirliği yapmaktan büyük gurur duyuyorum. aZall.com olarak gençlerimizn geleceğine katkı sağlayacağımız için çok mutluyum” diye konuştu.

Türk Eğitim Vakfı Şube Başkanı Başak Tuğba Damarsoy ise " Türk Eğitim Vakfı olarak Atatürk’ün izinde, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti idealine ulaşma hedefiyle çalışıyor, gençlerimizin daha iyi bir eğitim alabilmesi yanlarında oluyoruz. Bu süreçte bireysel ve kurumsal destekçilerimizle birlikte daha çok gencimize ulaşıyoruz. aZall.com’a gençlerimizin geleceğine sağladığı katkı ve vakfımıza verdiği destek için teşekkür ediyoruz." ifade etti.

Kaynak: www.eskisehirekspres.net
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 29 Ocak 2022
İmsak 06:38
Güneş 08:04
Öğle 13:15
İkindi 15:53
Akşam 18:16
Yatsı 19:38

Gelişmelerden Haberdar Olun

@