alexa

banner912

banner766

YÖK'ten rektörlerle önemli toplantı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki 26 üniversitenin rektörü ile Muş Alparslan Üniversitesinde bir araya geldi. Toplantıya Anadolu Üniversitesi eski Rektörü YÖK Yürütme Kurulu üyesi Prof. Dr. Naci Gündoğan ve Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı da katıldı.

Eğitim 17.07.2019, 16:35 18.07.2019, 17:10 ABONE OL: google news
YÖK'ten rektörlerle önemli toplantı

Toplantıya; YÖK Başkanı Saraç'ın yanı sıra, Anadolu Üniversitesi eski Rektörü ve YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Naci Gündoğan, YÖK Başkan Danışmanı Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu ve Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde eğitim veren üniversitelerin rektörleri katıldı. Yeni YÖK vizyonu çerçevesinde, Yükseköğretimde Dijital Dönüşüm Projesi kapsamında seçilen 8 yeni üniversitenin proje protokollerinin imzalandığı "Türkiye'nin Fırsat Penceresi: Türk Yükseköğretimi" toplantısı Muş Alparslan Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlendi. 

YÖK Başkanı Prof. Dr. Saraç'a teşekkür beratı: YÖK Başkanı Yekta Saraç'a, toplantıda bölge üniversitelerine yaptığı katkılardan ve bilim hayatını şekillendiren yeni projelerinden dolayı Doğu ve Güneydoğu bölgesindeki 26 üniversite rektörünün imzaladığı teşekkür beratı takdim edildi. Kendisine sürpriz olan berat için rektörlere teşekkürlerini sunan Saraç, vazifesini yaparken doğru işler yapmaya çalıştıklarını, bu süreçte de rektörlerle ekip olduklarını aktardı. 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 09 Mayıs 2021
İmsak 04:03
Güneş 05:42
Öğle 12:59
İkindi 16:51
Akşam 20:06
Yatsı 21:39

Gelişmelerden Haberdar Olun

@