banner493

BORON'LU TANZİM SATIŞ MÜJDESİ

Sebze ve meyvenin ardından temizlik ürünlerinde de tanzim satış başlayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, gıdada tanzim satışlarla ucuz ürün satmaya başlandığını vurgulayarak "Sebze ile sınırlı kalmayacak, temizlik malzemelerinde buna gireceğiz" dedi. Bu anlamda Eskişehir'de Eti Maden tarafından üretilen ve yerli-milli temizlik ürünü olan 'Boron' ön plana çıkıyor.

BORON'LU TANZİM SATIŞ MÜJDESİ

Erdoğan, Ankara Keçiören'deki Toplu Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada "Son günlerde Türkiye'de bir oyun oynanmaya başlandı. Patlıcan, domates, salatalık... Fiyatları tırmandırmaya başladılar. Bu bir terör estirmeydi, buna karşı nasıl Gabar'da Tendürek'te inlerine girdiysek gıda terörünü estirenlere tanzim satışlarla bugün itibariyle ucuz ürünü satmaya başladık. Fiyatlar neredeyse yarı yarıya inmiş vaziyette. Gıda ile sınırlı kalmayacak, temizlik malzemelerinde buna gireceğiz." dedi. 

YERLİ VE MİLLİ TEMİZLİK ÜRÜNÜMÜZ VAR: Türkiye yerli ve milli bir temizlik ürünü olan Boron'u geliştirdi ve piyasaya sürdü.  Dünyanın bor üreticisi lideri olan Eskişehir'de Eti Maden tarafından üretilip tüm Türkiye'de piyasaya sürülen Boron, bor madeninden Türkiye’ye temizlik ürünü sloganıyla yola çıktı. Dünya bor pazar lideri Eti Maden, yerli ve milli yeni temizlik ürünü Boron’u piyasaya sürdü. Petrol türevleri, parfüm ve fosfat içermeyen, her yıkamada mükemmel sonuç veren Boron; aynı zamanda doğaya ve çevreye de saygılı bir ürün. Boron’la yapılan temizlik sonrası açığa çıkan atık su, insan ve çevre sağlığına zarar vermiyor.

ERDOĞAN'IN AÇIKLAMASIYLA "ACABA BOR ÜRÜNLERİ Mİ SATILACAK" SORUSU AKILLARA GELDİ: Eskişehir Eti Maden tesislerinde üretilen ve bor madeninden yapılan ilk ve tek temizlik ürünü olan "Boron" geçtiğimiz günlerde satışa sunulmuştu. Vatandaşın yoğun ilgisi üzerine Bakan Dönmez Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada "Boron'un bugünden itibaren yüzde 10 indirimle satışa sunulacak." dedi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Boron" adlı temizlik ürününün "Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı" kapsamında yüzde 10 indirimle satışa sunulacağını bildirmişti. 

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER