EN BÜYÜK FİRMALAR ESO ÜYELERİ İÇİN GELİYOR

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) tarafından “Tedarikçi Günleri” düzenlenecek. Etkinliklerde Türk sanayisinin en büyük firmalarının satın alma ve satış profesyonelleri Eskişehir’de, ESO Üyeleri’nden satın almak için bir araya gelecek. İlk etkinlik Şubat ayı içerisinde gerçekleştirilecek.

EN BÜYÜK FİRMALAR ESO ÜYELERİ İÇİN GELİYOR

Tedarikçi Günleri’nin Eskişehir sanayisine ciddi bir katkı sağlayacağını ve dönüm noktası olacağını söyleyen ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, "Ülkemizin en büyük sanayi firmalarını şehrimiz sanayicileri ile bir araya getireceğiz. Üyelerimizle tanışmalarını, üretimlerinde Üyelerimizin ürünlerini kullanmaları için ortam oluşturacağız. Bu sayede kurulacak iş bağlantıları yeni fırsatlar sağlarken şehrimizin üretim gücüne de güç katacak” dedi. 

İlk etkinlik Şubat’ta: ESO Tedarikçi Günleri’nin yerli ve yabancı ana sanayicilerle Eskişehir’deki sanayicileri buluşturacağını açıklayan Kesikbaş, “Odamız, Tedarikçi Günleri ile uluslararası rekabet gücüne sahip ve ülkemizin kalkınmasında önemli roller üstlenen büyük sanayilerle Eskişehir’e faaliyet gösteren, rekabetçi fiyat ve kaliteli ürün sunabilme kapasitesine sahip üyelerimizi bir araya getirecek. Bu buluşma aynı zamanda bu firmalara Eskişehir’in üretim kabiliyetlerini yakından tanıma fırsatı da sunacak. İlk etkinlik Şubat ayının üçüncü haftası yapılacak ve üyelerimizi buraya davet edeceğiz” diye konuştu. 

İlk etkinlik Şubat’ta: ESO’nun farklı sektörlerde üretim gerçekleştiren üyeleri olduğuna dikkat çeken Kesikbaş, Eskişehir sanayisinin tek bir alanda değil birçok alanda üretim kabiliyeti olduğunu vurguladı. Kesikbaş, “Havacılık, raylı sistemler, beyaz eşya yan sanayi, otomotiv yan sanayi, makine imalat, yapı malzemeleri, seramik ve toprak ürünleri, madencilik, gıda, hazır giyim ile mobilya başta gelen sektörlerimiz arasında. Diğer yandan özellikle metal ve plastik işleme, döküm, metal ve plastik enjeksiyon ve özel parça imalatı konularında üyelerimiz önemli deneyim ve kapasiteye sahip. Tedarikçi Günleri ile amacımız küresel markalarla üyelerimizi bir araya getirerek yeni iş fırsatları yaratmak. Şehrimize aşa ve iş getirme noktasında bir adım daha atmak” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 20:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER