alexa

banner912

banner995

banner766

banner994

Eskişehir'de 'Girişimcilikte İş Var' söyleşileri online yapıldı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezinin girişimcilik üzerine yaptığı etkinliklerin çatısı olan “Girişimcilikte İş Var” söyleşileri, alanındaki uzman ve saygın isimlerle gençleri buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Haller Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen söyleşiler, artan Covid-19 vakaları sebebiyle bu kez online yapıldı.

Ekonomi 09.01.2022, 13:35 ABONE OL: google news
Eskişehir'de 'Girişimcilikte İş Var' söyleşileri online yapıldı

Girişimciliği teşvik etmeyi ve bu alanda başarılı isimlerin tecrübelerini gençlere aktarmasını hedefleyen söyleşiler serisinin üçüncüsü Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezinin Youtube kanalından canlı yayınlandı. Gençlerin ilgiyle takip ettiği söyleşilerin üçüncü konukları Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) ve Atık Yönetim Platformu (EVREKA) temsilcileri oldu. @ebbgenclik YouTube kanalından canlı yayınlanan söyleşide, “Sosyal Fayda Amaçlı Girişimler, Türkiye'de Tematik Girişimciliğin Gelişim Süreçleri ve Kurumlar Girişimcileri Nasıl Destekliyor?” konu başlıkları tartışıldı. TTGV temsilcisi İrem Gürses Bilaloğlu ve EVREKA temsilcisi Ömer Kavalkoğlu söyleşide gençlere kendi çalışma hayatlarının serüvenini ve kurumlarında girişimci gençlerin nasıl değerlendirildiğini açıkladılar. 

Canlı yayına katılarak gençlere bilgi aktaran temsilcilere teşekkür eden Gençlik Merkezi yetkilileri, gençlere ve girişimciliğe yönelik söyleşilerin devam edeceğini de müjdelediler.

Kaynak: www.eskisehirekspres.net
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 25 Ocak 2022
İmsak 06:39
Güneş 08:06
Öğle 13:15
İkindi 15:51
Akşam 18:14
Yatsı 19:36

Gelişmelerden Haberdar Olun

@