banner766

Eskişehir'de iş dünyasını buluşturan iftar

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Eskişehir AB Bilgi Merkezi, Avrupa Günü kapsamında düzenlediği iftar yemeğinde Eskişehir’in iş dünyasını bir araya getirdi.

Ekonomi 29.05.2019, 13:35
Eskişehir'de iş dünyasını buluşturan iftar

İftar yemeğine Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Başkanı Nadir Küpeli ve ETO eski başkanları katıldı. İftar yemeğinde ETO meclis divanı ve meclis üyelerinin yanı sıra ETB, ESO, EOSB’nin meclis divanı ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı. 

Güler dayanışma ve yardımlaşmaya dikkat çekti 

İftar öncesinde bir konuşma yapan ETO Başkanı Metin Güler, Ramazan’ın dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma ayı olduğunu belirterek, odanın ve Eskişehir AB Bilgi Merkezi’nin Ramazan ayının ruhuna uygun olarak hareket ettiğini kaydetti. Eskişehir AB Bilgi Merkezi tarafından Avrupa Günü kapsamında Eskişehir’deki huzurevi ve çocuk koordinasyon merkezi sakinlerine yönelik iftar yemeği düzenlediğini hatırlatan Güler, Eskişehir Ticaret Odası tarafından da TOBB’un desteği ile 666 aileye yardım elinin uzatıldığını ifade etti. İş dünyasının Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı’nı da kutlayan Güler, bayramın bereketinin ve sevincinin Eskişehir’de ve ülkemizde daim olmasını diledi. 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 28 Eylül 2020
İmsak 05:21
Güneş 06:44
Öğle 12:54
İkindi 16:14
Akşam 18:53
Yatsı 20:11
Günün Anketi Tümü
Sizce Eskişehir halkı koronavirüse karşı bilinçlendi mi?
Sizce Eskişehir halkı koronavirüse karşı bilinçlendi mi?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@