alexa

banner912

banner766

Eskişehir OSB'de Yaşam Merkezi heyecanı

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ağırladı. Başkan Küpeli, Odunpazarı Belediyesi ile sosyal projeler yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Ekonomi 13.11.2019, 11:02 14.11.2019, 14:58 ABONE OL: google news
Eskişehir OSB'de Yaşam Merkezi heyecanı

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi(EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ağırladı. Ziyarette Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Metin Saraç ve Bölge Müdürü Erhan Tatar yer aldı. Başkan Kurt’un ziyaretinden duyduğu memnuniyet dile getiren Küpeli, organize sanayi bölgesi olarak yerel yönetimlerle her zaman diyalog içerisinde olduklarını söyledi. Başkan Küpeli, Odunpazarı Belediyesi ile de sosyal projeler yapmaya hazır olduklarını belirtti. Devam eden projeler hakkında bilgi veren Başkan Küpeli, “Şehirle bütünleşmek adına projelerimizde söz konusu. Bunlardan bir tanesi Yaşam Merkezi projesi. Bu proje tamamlandığında şehir yeni bir sosyal donatı alanına kavuşmuş olacak” dedi. 

"OSB şehrin bir parçası oldu" 

Başkan Kurt ise sanayi-kent bütünleşmesine dikkat çekerek, “Sizlerle birlikte sanayi- kent bütünleşmesinde önemli adımlar atıldı. Şehirden kopuk olan sanayici ve organize sanayi bölgesini şehrin ve insanların bir parçası haline getirdiniz. Bunu memnuniyet ile izliyoruz  ve devamlılığını diliyoruz. Hayata geçireceğiz projeler de bunun bir kanıtı. Özellikle Yaşam Merkezi tamamlandığında artık insanlar buraya gelip güzel vakit geçirecekler. Belediye olarak da iş birliği yapmaya hazırız” diye konuştu. Ziyaret fotoğraf çekimi ile sona erdi. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 01 Ağustos 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:09
İkindi 17:02
Akşam 20:21
Yatsı 21:56

Gelişmelerden Haberdar Olun

@