alexa

banner912

banner766

Hububat sektörünün nabzı Eskişehir'de tutuldu

Ulusal Hububat Konseyi ve Eskişehir Ticaret Borsası tarafından Borsa ev sahipliğinde Hububat Sektörel Değerlendirme Paneli yapıldı.

Ekonomi 27.01.2019, 01:15 ABONE OL: google news
Hububat sektörünün nabzı Eskişehir'de tutuldu

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Eskişehir Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hasan Öztürk, Konya Ticaret Borsası Başkanı ve TOBB Ticaret Borsaları Konsey Başkanı Hüseyin Çevik, Konya Ticaret Borsası Meclis Başkanı ve UHK Sayman Üyesi Namık Köklüsoy, UHK Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu Başkan Yardımcısı Selçuk Aydınalp, Ulusal Hububat Konseyi Başkanı Özkan Taşpınar, UHK Meclis Başkanı Ali Sürücü, UHK 2.Dönem Başkanı Mustafa Yılmazkart, UHK Danışma Kurulu Üyesi Prof. Dr. Süleyman Soylu, Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade, Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu Başkanı Yaşar Serpi, Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Menemenlioğlu, TMO Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Akkaya, TMO Piyasa Takip Değerlendirme Şube Müdürü Güler Ünlü, TMO Eskişehir Şube Müdürü Ercan Bakırtaş, Kütahya Ticaret Borsası Başkanı Necati Gültekin, Kütahya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Halit Topbaş, Konya Ticaret Borsası Esat Bilici, Eskişehir Ticaret Borsası üyeleri ile tarım paydaşlarının da hazır bulunduğu toplantı yoğun katılımla gerçekleşti. 

Hububat sektörünün önemine dikkat çekilen panelde Türkiye ve dünyada buğday üretimi ve ticareti, uluslararası un sanayinin durumu, hammadde temini, 2017 ile 2018 yıllarındaki buğday ekim üretim değerlendirmesi, lisanslı depoculuk, ürün ihtisas borsası, Eskişehir ve bölgesi buğday üretimi, ticareti ve sorunlarına değinildi.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 16 Mayıs 2021
İmsak 03:52
Güneş 05:36
Öğle 12:59
İkindi 16:53
Akşam 20:13
Yatsı 21:49

Gelişmelerden Haberdar Olun

@