alexa

banner912

banner995

banner766

banner994

İç Anadolu Kadın Girişimciler Kurulu Başkanları Eskişehir'de toplandı

İç Anadolu bölgesindeki TOBB kadın girişimciler kurulu başkanları, TOBB Eskişehir Kadın Girişimciler Kurulu’nun ev sahipliğinde bir araya gelerek, 2021 faaliyetlerini ve gelecek yıla dair planlarını masaya yatırdı.

Ekonomi 20.12.2021, 13:03 ABONE OL: google news
İç Anadolu Kadın Girişimciler Kurulu Başkanları Eskişehir'de toplandı

İç Anadolu bölgesindeki TOBB kadın girişimciler kurulu başkanları Eskişehir’de toplandı. TOBB İç Anadolu Bölgesi ve Nevşehir KGK Başkanı Gülper Gündüz Yassı’nın başkanlık ettiği ve TOBB Eskişehir Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elif Gürkaynak’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, TOBB Kayseri KGK Başkanı Tuğbahan İlgü, TOBB Konya KGK Başkanı Hatice Tulukçu Erkan, Kırşehir KGK Başkanı Hatice Kangal, TOBB Sivas KGK Başkanı Meziyet Genç, TOBB Yozgat KGK Başkanı Gülhan Karaca, TOBB Girişimcilik Müdürlüğü’nden Sezgi Çiğdem katıldı. Niğde KGK Başkanı Goncagül Bilen ise toplantıya telekonferans yöntemiyle iştirak etti.

2022 yılının girişimcilik rotası belirlendi 

Toplantının açılışında konuşan TOBB Eskişehir KGK Başkanı Elif Gürkaynak, İç Anadolu bölgesindeki kadın girişimciler kurulu başkanlarını Eskişehir’de ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirterek, yılın son toplantısında 2021 yılı faaliyetlerinin değerlendirileceğini ve 2022 yılı planlarının gözden geçirileceğini kaydetti. TOBB kadın girişimciler kurullarının ülke çapında müteşebbis kadın sayısının artması, istihdamın ve ekonominin büyümesi için çalıştığını belirten Gürkaynak, gerçekleştirilen toplantı ile İç Anadolu’daki kadın girişimciler kurullarının 2022 yılındaki rotalarının çizildiğini dile getirdi. 

2021 yılında kadın kooperatiflerine destek olduk

Toplantıda 2021 yılında yürütülen faaliyetlerden de bahseden Gürkaynak, geride bıraktıkları yılda kadın kooperatiflerinin desteklenmesi, üretimin ve kadın girişimci sayısının artması için çaba gösterdiklerini belirten Gürkaynak, 2022 yılında da heyecanla ve kararlılıkla hem Eskişehir’in hem de Türkiye’nin gelişmesine katkı sağlamak için çalışmayı sürdüreceklerini sözlerine ekledi. 

Kaynak: www.eskisehirekspres.net
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 17 Ocak 2022
İmsak 06:42
Güneş 08:10
Öğle 13:13
İkindi 15:44
Akşam 18:06
Yatsı 19:29

Gelişmelerden Haberdar Olun

@