İnşaat sektörü için harekete geçtiler

Eskişehir Ticaret Odası’nın meslek komiteleri temsil ettiği üyelerin talepleri için kurum ve kuruluşların yöneticileriyle bir araya gelerek, sorunların çözümü için çaba gösteriyor.

İnşaat sektörü için harekete geçtiler

Eskişehir Ticaret Odası’nın meslek komiteleri üyelerin taleplerini kurum ve kuruluşların yöneticilerine iletiyor, sorunların çözüm için çalışıyor. ETO’nun Telekomünikasyon ve Bilişim Meslek Komitesi, İnşaat Taahhüt Meslek Komitesi, Seyahat Acenteleri ve Yolcu Taşımacılığı Meslek Komitesi, Meclis Başkan Yardımcı Metin Öztürk, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Çavdar ve Aytekin Sakaklı ile birlikte bir dizi temas gerçekleştirdi. Ticaret İl Müdürü Cemil Kürkçü’yü ziyaret eden ETO Telekomünikasyon ve Bilişim Meslek Komitesi üyelerin taleplerini iletti. Ziyarette konuşan Ticaret İl Müdürü Cemil Kürkçü, kurum olarak tüccar ve sanayicinin sorunlarının çözümü için çaba göstermeye devam edeceklerini belirterek, ticaretin önündeki engellerin kaldırılması için katkı sağlamayı sürdüreceklerini kaydetti. 

İnşaat sektörü için görüşmeler gerçekleştirildiİnşaat Taahhüt Meslek Komitesi ise Tepebaşı Belediyesi Başkan Yardımcısı Erdoğan Aydoğmuş’u ziyaret ederek inşaat sektöründe yaşanan sıkıntıları aktardı. Tepebaşı Belediyesi Başkan Yardımcısı Erdoğan Aydoğmuş, belediye olarak iş dünyasına kapılarının her zaman açık olduğunu belirterek, taleplerin değerlendirileceğini ve yerine getirileceğini söyledi. İnşaat Taahhüt Meslek Komitesi’nin üyelerinin taleplerini dile getirmek için temas kurduğu diğer kurum ise Eskişehir Büyükşehir Belediyesi oldu. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanı Serdar Ergen ile bir araya gelen İnşaat Taahhüt Meslek Komitesi üyelerin yaşadıkları sıkıntıları ve çözüm önerilerini iletti. Seyahat Acenteleri ve Yolcu Taşımacılığı Meslek Komitesi ise Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Metin Bükülmez’i ziyaret ederek sektörde faaliyet gösteren firmaların sorunlarının çözümü için atılabilecek adımları görüştü.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 01:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER