alexa

banner912

banner766

Kadın girişimciler Ankara'da buluştu

81 ildeki kadın girişimciler kurulu başkanları, Ticaret Bakanı Pekcan ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun katıldığı toplantıda bir araya geldi.

Ekonomi 21.11.2019, 15:16 ABONE OL: google news
Kadın girişimciler Ankara'da buluştu

TOBB) İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanları Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) bir araya geldi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan da katılımıyla gerçekleşen toplantıya TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Hüsniye Tali de yer aldı. Toplantıda konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,  zenginleşmek ve istihdam sorununu çözmek için kadın girişimciliğinin gelişmesinin önemine dikkat çekti. 

Tali: “Eskişehir’deki girişimcilik çalışmalarımızı anlattık”

81 ilde kadın girişimciler kurulu olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasında yer alması için kadın girişimci sayısını iki katına çıkarması gerektiğini belirtti.  Toplantı hakkında değerlendirmede bulunan TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Hüsniye Tali, Eskişehir’de girişimci sayısını artırmak için yürüttükleri çalışmaları toplantıda paylaştıklarını, şehirde istihdam ve katma değer sağlamak için sürdürdükleri faaliyetleri aktardıklarını ifade etti. 
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 30 Temmuz 2021
İmsak 04:05
Güneş 05:47
Öğle 13:09
İkindi 17:03
Akşam 20:22
Yatsı 21:57

Gelişmelerden Haberdar Olun

@