Lokantacılar sorunlarını Milletvekili Süllü'ye anlattı

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı ve Türkiye Lokantacılar Federasyonu Denetleme Kurulu Üyesi Bahar Bilen’i ziyaret etti.

Lokantacılar sorunlarını Milletvekili Süllü'ye anlattı

"Ekonomik krizin etkilediği sektörlerden olan lokantacıların sorunlarını dinlemek ve çözümü için katkı vermek adına bir ziyaret gerçekleştirdik. Ayrıca hizmet sektörünün önemli bir alan olduğu Eskişehir’de, Lokantacılar Odası’nın bu sorumluluk bilinci ile krizin etkilerini analiz etmesi, esnafımızın en az zararla bu süreci atlatması için çalışma yapması ve vatandaşımızın da aldığı hizmetin kalitesinin düşmesini önlemeye çalışması çok değerli" diyen Dr. Jale Nur Süllü "Göreve gelmesinden bu yana Oda Başkanımız Sayın Bahar Bilen’in çalışmaları bu özen ve bilinçle gerçekleşiyor. Projeleri ve çalışmalarından dolayı kendisini kutluyorum. Biz de üzerimize düşen görevi yaparak esnafımızın sorunlarını her noktada dile getirmeye devam edeceğiz" dedi.

Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı ve Türkiye Lokantacılar Federasyonu Denetleme Kurulu Üyesi Bahar Bilen de ziyaret için Süllü’ye teşekkür ederek "Vekilimizle çalışmalarımızı ve sektör ile ilgili sorunlarımızı konuştuk. Ekonomik kriz ile birlikte artan vergi yükü, taban ve tavan fiyatı konusu öncelik olmak üzere sorunlarımızı aktardık. Kendisine bu konu ile ilgili yaptığımız ayrıntılı dosyamızı sunacağız. İlgisi için Sayın Dr. Jale Nur Süllü’ye bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 18:41
banner544
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner507

banner508