alexa

banner912

banner766

Proje hazırlayana uzman desteği

Seçim yapan odalara ziyaretlerini sürdüren ETO Başkan Adayı Tekgöz, bu kez Tornacılar ve Oto Tamirciler Odası’ndaydı. Tekgöz, "AB, BEBKA ve KOSGEB gibi kurumların hibe ve kredilerinden yararlanmak üzere üyelerimize proje desteği sağlayacağız. ETO bünyesinde istihdam edeceğimiz uzmanlar söz konusu kurumların istediği normlarda proje hazırlanması konusunda üyelerimize yol gösterici olacak, yön verecek" dedi.

Ekonomi 05.02.2018, 15:27 06.02.2018, 00:37 ABONE OL: google news
Proje hazırlayana uzman desteği

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, Değişim Seninle Başlar Ekibi’yle birlikte, kısa süre önce kongre yapan Eskişehir Tornacılar ve Oto Tamirciler Odası’nı ziyaret etti. Odanın yeni başkanı Adnan Karamanlı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Tekgöz, başarı dileklerini iletti, yeni yönetimin oda camiasına hayırlı olmasını diledi. Görüşmede odanın çalışmaları hakkında bilgi veren Adnan Karamanlı, küçük esnafların ETO’ya değil, kendi sektörleriyle ilgili odalara üye olmaları gerektiğini söyledi ve ETO’nun da bunun önüne geçmesinin şart olduğunu kaydetti. 

ÇARKI DÖNDÜRENİN ÖNÜ AÇILMALI: Eskişehir esnaf ve tüccarın sorunlarının ve bunların çözüm yollarının görüşüldüğü ziyarette, ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, öncelikle ticaretin çarkını döndüren insanların önünü açacak işler yapılması gerektiğini söyledi. Tekgöz, “Sektörlerin örneğin altyapıyla ilgili sorunu varsa belediyeyle istişare edilmesinden, diğer tüm kamu kurumlarıyla ilgili meselesi varsa o kurumla bir araya gelinip sorunun çözülmesinden yanayız” dedi. 

UZMAN DESTEĞİ VERİLECEK: Tekgöz, kendileri döneminde üyelere, teşvik ve destek almak üzere hazırlayacakları projelerinde uzman desteği vereceklerini de söyledi. Tekgöz, “Avrupa Birliği, BEBKA ve KOSGEB gibi kurumların hibe ve kredilerinden yararlanmak üzere üyelerimize proje desteği sağlayacağız. ETO bünyesinde istihdam edeceğimiz uzmanlar söz konusu kurumların istediği normlarda proje hazırlanması konusunda üyelerimize yol gösterici olacak, yön verecek” şeklinde konuştu. Tekgöz ETO’da artık kopuklukların, kırgınlıkların, küskünlüklerin minimuma indirilmesi için maksimum gayret gösterilmesi gerektiğini de söyleyerek, “Bunu başardığımızda her şeyin üstesinden gelebiliriz” dedi. ESKİŞEHİR EKSPRES

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 16 Haziran 2021
İmsak 03:27
Güneş 05:22
Öğle 13:04
İkindi 17:01
Akşam 20:35
Yatsı 22:21

Gelişmelerden Haberdar Olun

@