alexa

banner912

banner995

banner766

banner994

Rektör Beydemir'den ATAP AŞ'ye ziyaret

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesi yönetici şirketi ATAP A.Ş.’yi ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Metin Saraç ile bir araya geldi.

Ekonomi 09.01.2022, 14:47 10.01.2022, 13:05 ABONE OL: google news
Rektör Beydemir'den ATAP AŞ'ye ziyaret

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Genel Sekreter Doç. Dr. Cenk Karakurt ve Rektör Danışmanı Öğretim Görevlisi Özgür Özcan, ATAP A.Ş.’yi ziyaret etti. Ziyarette ATAP A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Metin Saraç ve Genel Müdür Dr. Sedat Telçeken yer aldı. Gerçekleşen ziyarete ilişkin olarak Genel Müdürü Telçeken, ATAP A.Ş.'nin yürütmüş olduğu çalışmalar ve teknoparklar hakkında bir sunum gerçekleştirdi.  

ATAP A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Metin Saraç, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ile iyi ilişkiler içerisinde olduklarını aktararak, "ATAP A.Ş. 2 şehir, 4 üniversite ve tek ekosistem mottosuyla bölgeye hizmet etmektedir. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitemiz de bizim birlikte çalıştığımız, önemli çalışmalara imza attığımız ve birlikte çalışmaktan keyif aldığımız bir kurum” dedi. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir ise, “Bilecik ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi konum itibariyle teknoloji odak noktası olma yolunda ilerlemektedir. Bu konuda ATAP A.Ş’nin bizlere olan katkısı çok büyük, birbiriyle yakın ilişkiler içinde bulunan iki kentin, yeni teknolojilerin geliştirilmesinde iş birliği yapması her iki kentin sanayisine ve ticaretine zaman içinde çok büyük katkılar sağlayacaktır” diye konuştu.

Kaynak: www.eskisehirekspres.net
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 25 Ocak 2022
İmsak 06:39
Güneş 08:06
Öğle 13:15
İkindi 15:51
Akşam 18:14
Yatsı 19:36

Gelişmelerden Haberdar Olun

@