alexa

'Şehir Paylaşmaktır' kolileri üretici marketlerde

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin pandemiden ekonomik olarak etkilenen vatandaşlara destek amacıyla başlattığı “Şehir Paylaşmaktır” uygulaması, internet kullanamayan vatandaşlar için Üretici Marketlerde.

Ekonomi 11.01.2021, 17:04 ABONE OL: google news
'Şehir Paylaşmaktır' kolileri üretici marketlerde

Başlattığı destek uygulamasıyla hem ihtiyaç sahiplerinin hem de kooperatifler aracılığıyla üreticinin yüzünü güldüren Büyükşehir Belediyesi, ürünleri görerek almak isteyen vatandaşlar için Kurtuluş Mahallesi’ndeki ve Eskibağlar Mahallesi’ndeki Üretici Marketlerde kolilerin satışını başlattı. Uygulama kapsamında market.eskisehir.bel.tr adresine giren vatandaşlar 3 ayrı paylaşım kolisinden bütçelerine uygun olanı seçerek ihtiyaç sahiplerine destek olabiliyor. Vatandaşlardan gelen talepleri değerlendiren Büyükşehir Belediyesi internet bankacılığı kullanmayan vatandaşları dikkate alarak Üretici Marketlerde de uygulamayı başlattı. Üretici Marketlerden “Şehir Paylaşmaktır” kolilerini satın alan vatandaşlar, isterlerse kolinin ulaşmasını istediği vatandaşı da belirtebiliyor. Büyükşehir Belediyesi vatandaş adına ihtiyaç sahiplerine kolileri teslim ediyor. 

Paylaşım kolilerinin içindeki ürünleri Eskişehir’deki üretici kooperatiflerinin yanı sıra Artvin, İzmir, Bursa, Ankara, Manisa, Kastamonu gibi kentlerdeki üretici kooperatiflerinden de temin eden Büyükşehir Belediyesi, hem üreticiye hem de ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek oluyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 18 Ocak 2021
İmsak 06:41
Güneş 08:09
Öğle 13:13
İkindi 15:45
Akşam 18:08
Yatsı 19:30

Gelişmelerden Haberdar Olun

@