Varank'tan Eskişehir OSB'ye ziyaret

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Eskişehir ziyareti kapsamında Valilik, AK Parti ve TEI'den sonra Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'ne de giderek incelemelerde bulundu.

Öğle saatlerinde Ankara’dan karayolu ile Eskişehir’e gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ilk olarak Fevzi Çakmak mahallesinde bulunan İlahiyat Camii’nde cuma namazını kıldı. Daha sonra TEİ’de T700 Motor Test Alanı’nın açılışını yaptı.

Ardından Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) bulunan fabrikaları ziyaret eden Varank, yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Bakan Varank, ziyaretlerinde fabrika yetkililerinden bilgiler aldıktan sonra vatandaşlar ile sohbet etti. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli tarafından karşılanan Bakan Varank, burada kent sanayisi hakkında bilgi aldı, OSB'de bulunan 3 fabrikayı ziyaret etti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank son olarak Yüksek Hızlı Tren (YHT) ile İstanbul'a gitmek üzere Eskişehir Tren Garına hareket etti. Bakan Varank, ziyaretini tamamlayarak YHT ile Eskişehir’den ayrıldı. 

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2019, 00:38
banner544
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner507

banner508