Emirdağ Belediyesi uzun bir aradan sonra bu sene gerçekleştirilen sünnet şöleniyle 50 çocuğun sünnet masraflarını üstlenerek sünnet kıyafetleri ve sürpriz oyuncaklarla çocukları sevindirdi.

Şölen öncesinde Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu sünnet olan çocuklar ve aileleriyle Taş Konak Restoran'da düzenlenen yemek organizasyonunda bir araya geldi. Ardından Sosyal Tesislerde gerçekleştirilen Sünnet Şöleniyle çocuklar eğlencenin tadına vardı. Minikler illüzyon, kukla ve animasyonlara büyük ilgi gösterdi. 

Şölende yerel sanatçılar Hamza Halaç, Fakı Edeer , Mithat Sezer, Kadir Köroğlu sahne alırken; misafirler Türkülerin yeni yüzü Yunus Koşar'ın türkülerine eşlik ederek gönüllerince eğlendiler.

Başkan Koyuncu, Sünnet Şöleninde çocuklar ve aileleriyle yakından ilgilendi. Başkan konuşmasında  “Can şenliği göz aydını yavrularımızın geleceğe bir adım daha attıkları bu güzel günü hep beraber yaşıyoruz. İnşallah bu şölen bir örnek olur ve bundan sonraki zamanlarda da büyük masraflar edilerek yapılan sünnet düğünleri yerine belediyemizin yaptığı toplu sünnet şöleninde bu mutluluğu birlikte paylaşırız. Tabi burada en büyük teşekkürü anne babalarımız hak ediyor. Gelecekte bizlere en iyi askerleri, en iyi babaları, ülkemize en iyi hizmet edecek insanları yetiştirdikleri için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ve bir teşekkür de sünnet merasimi için fedakarlık gösteren hayırsever hemşehrilerime ediyorum." ifadelerini kullandı. Ardından sahne alan sanatçılara hediye takdiminde bulunan Başkan Koyuncu şölene katılan vatandaşlara teşekkür etti.

Sünnet Şölenine Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Gömü Belediye Başkanı Hakkı Tekin, AK Parti İlçe Başkanı Erkan Karakuş miniklerin aileleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sünnet Şöleni çekilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.