Kadınların yoğun ilgi gösterdiği Emirdağ Belediyesi Mutfak Atölyesinde; aşçılık, pişirme teknikleri, pastacılık ve birçok alanda, alanında uzman kişilerden uygulamalı eğitim alacakları tam donanımlı bir mutfak bulunuyor.

Mutfak atölyesi kursiyerleri tarafından yapılan birbirinden lezzetli ürünler Kadın Kültür Evinde Kuran-ı Kerim eğitimi alan minik öğrencilere ikram edildi.

Kadınların üretmesini ve kazanmasını her zaman desteklediklerini ve bunun için projeler ürettiklerini ifade eden Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu “Şehrimizin eşsiz mutfak kültürünün yaşatılması ve gelecek kuşaklara aktarılması için Kadın Kooperatifi bünyesinde hizmet veren Mutfak Atölyesinde ücretsiz kurslarımız başladı. Emirdağ'a özel mutfağın işin ustalarından öğrenmek isteyen hünerli kadınlarımızı atölyemize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Afyonkarahisar'da kafede i̇şletme sahibi ve çalışanı bıçaklayan şahıs tutuklandı Afyonkarahisar'da kafede i̇şletme sahibi ve çalışanı bıçaklayan şahıs tutuklandı

Aldıkları eğitimle kendilerini geliştirdiklerini söyleyen Emirdağ Belediyesi Mutfak Atölyesi kursiyerleri kendilerine her alanda destek olan Başkan Koyuncu'ya teşekkür ettiler.